reklama

Microsoft OneDrive pro Android se dočkal zcela nového designu

Microsoft OneDrive pro Android se dočkal zcela nového designu
2017-12-09T16:05:04+01:00
• 9. 12. 2017

Společnost Microsoft zveřejnila novou verzi své aplikace OneDrive, kterou již nyní můžete najít v Obchodě Play. Samozřejmě, není to poprvé, kdy se aplikace dočkala významné aktualizace, ovšem jedná se o jednu z mála instalačních balíčků, která se z velké části omezuje na možnosti návrhu. Ihned vysvětlím.

Používáte-li aplikaci Microsoft OneDrive pravidelně, jistě si všímáte spousty změn v designu. Nová verze OneDrive 5.1 opět přináší zcela novou podobu uživatelského prostředí, přičemž je kladen důraz na větší produktivitu.

OneDrive byl „ochuzen“ o Hamburger

Společnost Microsoft například odstranila takzvanou nabídku Hamburger. Na kartách, ve spodní části aplikace, byly přidány veškeré důležité kategorie, včetně nastavení a možností. V praxi to znamená, že budete mít okamžitý přístup ke sdíleným, nedávným či novým obsahům, a to právě díky nové navigaci v podobě karet.

Také nové zobrazení „Me“ umožňuje uživatelům kontrolovat veškeré oznámení, obsah offline a informace o samotném účtu. Existuje samozřejmě hned celá řada dalších vylepšení, díky nimž je nyní OneDrive mnohem více uživatelsky přívětivější. Pokud máte o nový instalační balíček zájem, přejděte do služby Obchod Play a aplikaci aktualizujte. De facto by se dalo říci, že Microsoft se svými službami tak trochu experimentuje.

Po designové stránce se aplikace povedla. Doufejme tedy, že se podobného uživatelského prostředí bude držet i v dalších aplikacích.

logo-app OneDrive Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim