reklama

HTC U Play 2 může dorazit začátkem roku 2018

HTC U Play 2 může dorazit začátkem roku 2018
2017-12-06T07:04:11+01:00
• 5. 12. 2017

Nejnovější úlovek z veřejné databáze známého benchmarku Geekbench nám přibližuje možnou podobu nástupce modelu U Play, který společnost HTC přivedla na svět začátkem ledna tohoto roku. To přihrává myšlence, že telefon skrývající se pod označením X2-HT bude právě jeho druhou generací. Tchajvanský výrobce zapracoval u hardwarové stránky, kde chtějí držet krok s konkurencí ve střední třídě.

HTC U Play 2 požene osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 2,2 GHz a 4GB operační paměť RAM. Oba prvky jsou určitě příjemným oživením, když dojde k porovnání komponentů u současné generace. Model U Play nese osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku a 3GB operační paměť RAM, což není natolik konkurenceschopné s ostatními ve stejném segmentu trhu.

Případní majitelé budou kvitovat systém Android v nejnovější verzi 8.0 Oreo, kterou by nemuselo čekat překrytí vlastním rozhraním Sense. Ostatně i takový model U Life se pyšní čistým Androidem bez hromady předinstalovaného obsahu. Zatím neznámý model X2-HT má slušně nakročeno jako možný kandidát na nástupce U Play. Závěrem se nechme překvapit, zda to HTC stihne do lednového veletrhu CES nebo až na únorový MWC.

Zdroj: browser.geekbench.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim