HTC U Play 2 může dorazit začátkem roku 2018

HTC U Play 2 může dorazit začátkem roku 2018
2017-12-06T07:04:11+02:00
• 5. 12. 2017

Nejnovější úlovek z veřejné databáze známého benchmarku Geekbench nám přibližuje možnou podobu nástupce modelu U Play, který společnost HTC přivedla na svět začátkem ledna tohoto roku. To přihrává myšlence, že telefon skrývající se pod označením X2-HT bude právě jeho druhou generací. Tchajvanský výrobce zapracoval u hardwarové stránky, kde chtějí držet krok s konkurencí ve střední třídě.

HTC U Play 2 požene osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 2,2 GHz a 4GB operační paměť RAM. Oba prvky jsou určitě příjemným oživením, když dojde k porovnání komponentů u současné generace. Model U Play nese osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku a 3GB operační paměť RAM, což není natolik konkurenceschopné s ostatními ve stejném segmentu trhu.

Případní majitelé budou kvitovat systém Android v nejnovější verzi 8.0 Oreo, kterou by nemuselo čekat překrytí vlastním rozhraním Sense. Ostatně i takový model U Life se pyšní čistým Androidem bez hromady předinstalovaného obsahu. Zatím neznámý model X2-HT má slušně nakročeno jako možný kandidát na nástupce U Play. Závěrem se nechme překvapit, zda to HTC stihne do lednového veletrhu CES nebo až na únorový MWC.

Zdroj: browser.geekbench.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat