reklama

Xiaomi Mijia Camera Mini: získejte slevový kupón na outdoorovou kameru! sponzorovaný článek

Xiaomi Mijia Camera Mini: získejte slevový kupón na outdoorovou kameru! [sponzorovaný článek]
2017-11-28T07:17:35+01:00
• 28. 11. 2017
2

Společnost Xiaomi se v posledních letech opravdu daří. Dokazují to nejen inovativní produkty typu Mi Mix 2, díky kterému téměř na každém kroku vnímáme bezrámečkové displeje, ale také příslušenství. A právě této kategorii se budeme věnovat, především Xiaomi Mijia Camera Mini.

Jedná se o 2,4palcovou akustickou kameru s dotykovým displejem a sedmi skleněnými objektivy podporující video záznam o rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu. Pro stabilnější fotografování poslouží šestiosé EIS. Díky tomu máte možnost zachytit veškeré vaše akční okamžiky, navíc kamera disponuje řadou užitečných funkcí, díky nimž je radost fotografovat, užívat si outdoorové sporty naplno a mnoho dalšího. Pokud navíc budete trochu kreativní, lze Xiaomi Mijia Camera Mini využít také k samotné domácí bezpečnosti.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme chytrá kamerka od Xiaomi, můžete dokonce získat i několikaprocentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat LENNY25. Po uplatnění kupónu zaplatíte 89,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 1 900 Kč. Kameru si můžete zakoupit ZDE.

Xiaomi Mijia Camera Mini: hlavní specifikace

  • 7 skleněných čoček zachycující až 145 stupňů
  • Podpora slowmotion
  • Podpora devíti režimů pro fotografování
  • Šestiosy EIS: tříosý gyroskop a tříosý akcelerometr
  • Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n
  • Bluetooth 4.1
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Daniel Bohac

29. 11. 2017, 20:55

Šestiosé EIS? Nebylo náhodou myšleno OIS?

Daniel Bohac

29. 11. 2017, 20:56

OK, nebylo :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim