reklama

Samsung uvedl Galaxy Note 8 Enterprise Edition

Samsung uvedl Galaxy Note 8 Enterprise Edition
2017-11-02T07:40:59+01:00
• 2. 11. 2017

Výrobci mobilních telefonů se čas od času uchýlí ke speciálním nebo limitovaným edicím svých modelů. Poměrně často se tak setkáváme s upraveným designem, na kterém spolupracoval nějaký umělec. Případně se jedná o novinku s vylepšeným zvukem. Nyní Samsung přichází s modifikovanou verzí top modelu Galaxy Note 8.

Novinka se jmenuje Galaxy Note 8 Enterprise Edition. Z názvu je celkem jasné, že je určena zejména pro podnikovou sféru. Pakliže byste čekali vylepšený hardware, budete zklamáni. V podstatě se jedná po technické stránce o totožné zařízení, jaké si dnes můžete zakoupit na trhu. Jediné změny se odehrály v samotném systému.

Samsung Galaxy Note 8 – návrat velikána [recenze]

Galaxy Note 8 Enterprise Edition totiž obsahuje Samsung Knox Configure a Samsung Enterprise Firmware Over the Air (E-FOTA). Ty umožňují správci IT dané firmy jednoduše vzdáleně spravovat zařízení a hlídat například bezpečnost. Kromě toho Samsung u této edice garantuje tříletou softwarovou podporou s pravidelnými měsíčními aktualizacemi.

Za takto softwarově vylepšený mobil pro firmy si zájemci připlatí. Cena byla stanovena na 994 dolarů, což je v přepočtu přibližně 21 800 Kč. Teoreticky by se česká cena mohla pohybovat kolem na částce 28 300 Kč, pakliže se k nám dostane.

HEUREKASamsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Single SIM na Heureka.czSamsung Galaxy Note 8...Cena od 9 890 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim