NO.1 F5 jsou další chytré hodinky pro sportovce

NO.1 F5 jsou další chytré hodinky pro sportovce 2017-11-15

Čínský výrobce chytrých hodinek, náramků a telefonů NO.1 představil již čtvrté hodinky za řady F. Jelikož se Číňané bojí čísla 4, proto například OnePlus neměl model 4, ale rovnou 5. Na začátku roku stihla firma NO.1 vyprodukovat robustní hodinky F2, v létě jsme se dočkali hodinek F3, které přinesly výrazné zlepšení oproti F2, a nyní na podzim přichází verze F5, která nabízí vícero funkcí, například zabudovanou GPS.

GPS a další zajímavé věci

Hodinky NO. 1 F5 nemají chytrý operační systém, pouze proprietární, tedy pro propojení hodinek s telefonem Android či iOS potřebuje aplikace iWear, ta bohužel nemá zatím příliš dobré hodnocení. Hodinky samotné však nabízí skvělé možnosti využití. Mají vlastní GPS, díky které dokáží dobře identifikovat vaši polohu. Navíc mají zabudovaný výškoměr a barometr, takové funkce se hodí například při výšlapu v horách. Během sportování vám NO.1 F5 budou měřit srdeční tep a nachozené kilometry spolu s počtem kroků.

Po připojení k telefonu pomocí Bluetooth 4.2 hodinky přijímají skrz aplikaci notifikace, které přišly do mobilu. Baterie má kapacitu 350 mAh a při zapnuté GPS vydrží 12 hodin. Pokud ji nebudete používat, vydrží hodinky tři týdny. Cena hodinek NO. F5 se pohybuje kolem 1000 Kč. Navíc hodinky mají český jazyk, takže se nemusíte bát, že jim nebudete rozumět.

KategorieČlánkyOstatní
Karel Čapka

Dvaadvacetiletý student třetího ročníku žurnalistiky na Filozofické fakultě na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně de všeho něco. A též jsem velký antikomunista.

Milos MatusKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

15. 11. 2017, 7:41:01
reply

Srdeční tlak? Nebo jen tep?

Přemysl Vaculík

15. 11. 2017, 8:30:29
reply

Díky, opraveno.

Karel Čapka

15. 11. 2017, 8:37:21
reply

Ano, tep. Díky :)