reklama

Motorola se „vrací“ na trh s tablety s Moto Tab

Motorola se „vrací“ na trh s tablety s Moto Tab
2017-11-14T07:30:31+02:00
• 14. 11. 2017
1

V květnu se začalo spekulovat o tabletu od Motoroly, respektive od Lenova v rámci série Moto. Nyní jsme se do určité míry dočkali této novinky, která se jmenuje Moto Tab. Dle konstrukce a softwarové vybavenosti to vypadá, že za vším stojí přímo Lenovo a Motorola se podílela jen na několika součástech.

Moto Tab má cílit zejména na produktivitu a zábavu. K dispozici bude například klávesnice jakožto doplňkové příslušenství Optional Lenovo™ Productivity Pack. Taktéž bude možné si pořídit Optional Lenovo™ Home Assistant Pack, což je dockovací stanice v podobě reproduktoru se dvěma mikrofony.

Po hardwarové stránce se jedná o zařízení střední třídy. Nabízí se Full HD displej s 10,1palcovou úhlopříčkou s podporou technologie Dolby Atmos pro lepší zvukový výstup. O výkon se stará Snapdragon 625 s 2 GB RAM a pro data je určeno 32GB úložiště s možností rozšíření o microSD kartu. Operační systém je Android 7.1 a všemu dodává energii baterie o kapacitě 7000 mAh.

Bohužel Moto Tab nebude v tuto chvíli dostupný celosvětově. Tablet se bude exkluzivně prodávat u amerického operátora AT&T za cenu 299,99 dolarů (cca 6600 Kč) nebo na smlouvu za měsíční poplatek. Musíme si počkat, jestli nakonec dojde k uvedení i na jiných trzích. Například v podání s dockovacím reproduktorem se může jednat o zajímavou kombinaci.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tohle není žádná novinka, ale prejmenovany Lenovo tab 4…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim