reklama

Notch Remover: aplikace, která zakryje výřez iPhonu X, je nyní v App Storu

Notch Remover: aplikace, která zakryje výřez iPhonu X, je nyní v App Storu
2017-11-14T07:15:45+01:00
• 14. 11. 2017
2

Pokud na svém novém iPhonu X nejste spokojení s „výřezem“ kolem mikrofonu, máme pro vás dobrou zprávu. Na App Store se objevila aplikace, která váš problém vyřeší. Jmenuje se Notch Remover a v obchodě s aplikacemi se objevila i navzdory tomu, že Apple byl původně proti zakrývání výřezu.

V jednom z jeho vyjádření stálo:

„Nezakrývejte a ani nevěnujte zvláštní pozornost zobrazovacím funkcím na displeji. Zároveň se nepokoušejte zakrýt zaoblené rohy zařízení, senzory nebo indikátor pro přístup k domovské obrazovce tím, že na horní a dolní část obrazovky umístíte černé pruhy.“

Aplikace jako taková výřez samozřejmě neodstraní. „Zneviditelní“ ho tím, že okolo něj zobrazuje černé panely. Ty také musíte přiřadit v hlavním nastavení v sekci tapety. Finální výsledek tedy vypadá jako běžná stavová lišta.

Notch Remover: V App Storu za dvaadvacet kaček

Pro každodenní používání není výřez žádný problém. Pokud už jste ale za telefon utratili přes 30 tisíc korun a vadí vám, můžete si aplikaci zakoupit. Její cena je totiž 22 korun, což v porovnání s cenou telefonu není nic.

logo-app Notch Remover Developer Zdarma iOS

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 14. 11. 2017, 7:32

Hned ten iPhone vypadá líp :-)

Téměř kopie Note 8….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim