reklama

GPD Pocket Mini Laptop: výkonný ultramobilní PC právě nyní za sníženou cenu! sponzorovaný článek

GPD Pocket Mini Laptop: výkonný ultramobilní PC právě nyní za sníženou cenu! [sponzorovaný článek]
2017-11-24T21:27:57+01:00
• 23. 11. 2017
1

Snili jste nÄ›kdy o tom mĂ­t po ruce vĂ˝konnĂ˝ notebook, na kterĂ˝ nebudete potĹ™ebovat brašnu a nezabere tolik mĂ­sta ? PĹ™esnÄ› takovĂ˝ je GPD Pocket Mini Laptop – opravdu malĂ˝, Ĺľe se vám vejde do kapsy. Ale pĹ™itom je vĂ˝konnĂ˝ a zastane i nároÄŤnÄ›jší práci.

V jeho výbavě najdeme následující. V opravdu malém těle tepe srdce nemalého kalibru, a tedy Intel Atom X7-Z8750 Quad Core 1.6 GHz (s Turbo Boostem až na 2,56 GHz). Tento procesor je maximálně úsporný a tedy přináší vysokou energetickou efektivnost na cesty. Se zabudovanou grafikou Intel HD Graphics zvládnete prohlížení internetu, základní práci s fotografiemi a méně náročné hry.

Velikost celého zařízení je opravdu neuvěřitelná. Na šířku má zařízení 18,2 centimetru, na výšku 10,9 centimetru a šířka činní necelé 2 centimetry, tedy opravdu kompaktní notebook. Záda notebooku jsou vyrobena z hliníku. Váha je též minimální, tedy 503 gramů. Zařízení má předinstalovaný systém Windows 10 64bit. Baterie je typu Li-Ion polymerová s kapacitou 7000 mAh a napětím 3,7 voltů. Dle výrobce baterie vydrží přehrávání videa celých 5 hodin.

Displej má opravdu výborné rozlišení vzhledem k velikosti. Zařízení disponuje Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Velikost displeje činí 7 palců. I přes malou velikost lze s notebookem pracovat dobře. Klávesnice je co možná nejvíce rozložená po celé ploše a místo touchpadu disponuje toto zařízení trackpadem. Nemějte ale obavy. Obrazovka je dotyková a tak lze s tímto ultramobilním PC pracovat i přímo skrze displej. Navíc lze samotné zařízení rozložit do opravdu velkého úhlu a pohodlně na něm například kreslit.

Paměť zařízení je tvořena eMMC pamětí o velikosti 128 GB, což je velice solidní prostor pro ukládání vzhledem k tak malému notebooku. Uživatelská paměť RAM tvoří 8 GB, což je tedy standard pro rychlou práci a multitasking. K propojení s ostatními zařízení slouží Bluetooth standardu 4.2 a Wi-Fi se standardy 802.11a/b/g/n/ac. GPD Pocket Mini má zabudovaný USB typu C a druhým USB konektorem verze 3. Pro přenášení obrazu je zde Micro HDMI port a k poslechu hudby je přítomen Jack 3,5 mm.

 

Tento ultramobilní a výkonný notebook můžete zakoupit z webu GearBest se slevou 13%. Překvapte před vánoci například své blízké a pořiďte jim praktický notebook za 443,11 dolarů (v přepočtu asi 9 580 Kč). GPD Pocket Mini Laptop UMPC s poštovným zdarma a dodáním do vánoc můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Matula

23. 11. 2017, 16:51
Android aplikace

Ja si zdovolenim rejpnu. Máte chybu u rozlišení. To je 1920x1200px. A dobré by bylo upozornit na nebezpeční použití oficiálního obrazu Ubuntu, nabíjí větším proudem než je zdrávo.

Jinak sleva je tam snad od uvedení. Běžně šel koupit za 10400CZK cca.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim