reklama

Alcatel neuhlídal novinky na rok 2018

Alcatel neuhlídal novinky na rok 2018
2017-11-15T16:13:54+02:00
• 15. 11. 2017

Alcatel chystá na příští rok hned šest nových modelů, aspoň o kterých nyní víme. Bude se jednat o jednoho zástupce série 5, čtyř modelů série 3 a jeden základní. Nižší řady se budou v názvech lišit zejména písmenkem navíc.

Alcatel 5

U všech modelů je vidět, že se výrobce zaměřil zejména na minimalizaci rámečků. U některých se dočkáme i zakřivení displeje, nebo to minimálně tak bude vypadat. Netušíme, jestli si výrobce pohrál jen se sklem, nebo skutečně použije flexibilní panely.

Alcatel 3v a Alcatel 3x

Alcatel 3 a Alcatel 3c

Všechny modely budou mít čtečku otisků prstů na zádech, až na jednu výjimku – Alcatel 1x. Alcatel 3v a Alcatel 3x budou lákat navíc na duální zadní foťák, další asi budou mít dvojitou sestavu na přední straně. Bohužel více informací neznáme a budeme si muset počkat minimálně na úniky specifikací, případně cen a dostupnosti. Dá se předpokládat, že k představení dojde na veletrhu MWC.

Alcatel 1x

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Michal Král

Kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. U nás se především stará o YouTube kanál, kde jste jej mohli vidět v pořadech jako NaDotek nebo Live.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim