reklama

Vodafone Vánoce – sociální sítě a video služby bez vlivu na FUP

Vodafone Vánoce – sociální sítě a video služby bez vlivu na FUP
2017-11-17T10:44:51+02:00
• 15. 11. 2017

Zdroj: Vodafone

4

V říjnu Vodafone představil skoro neomezené balíčky, díky kterým můžete využívat některé služby bez ohledu na spotřebovávaná data. Nyní přichází s vánoční nabídkou, díky které budete moci využívat až do 31. ledna 2018 neomezeně dva balíčky – Video Pass a Social Pass.

„Dnes přicházíme na trh se slíbenými Vodafone Video a Music Passy. Music Pass uvádíme do prodeje za 99 Kč měsíčně, Video Pass pak ve speciální promo akci nabídneme až do konce ledna 2018 zákazníkům zcela zdarma. Spolu se Social Passem zdarma jsme tak vytvořili ideální vánoční dárek pro všechny, kteří chtějí být v kontaktu se svými blízkými nebo se podívat na oblíbené pořady,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky, a dodává: „ Od února bude Video Pass za 199 Kč měsíčně a nabídneme také kombinaci Video + Music + Social Pass dohromady jen za 299 Kč. Našim zákazníkům se tak otevírají dveře do světa plného dat bez počítání.

Nejdůležitější je zde právě Video Pass, který umožňuje neomezeně sledovat obsah video služeb. Rozhodně se nejedná o omezenou nabídku a takřka každý si přijde na své. Konkrétně jsou zahrnuty:

V prosinci se navíc služba rozšíří o DIGI2GO, Lepší.TV , Horizon Go a Kuki TV. Běžná cena této služby bude od února 199 Kč měsíčně. Zároveň jsme se dočkali i hudební verze, která bude stát 99 Kč měsíčně. Uživatelé budou moci neomezeně využívat:

Aby toho nebylo málo, balíčky kombinovat a získat tak i slevu:

 • Do konce ledna 2018
  • Video a Social Pass: 0 Kč
  • Video + Music +  Social Pass: 99 Kč
  • Video + Music + Social + Chat Pass: 198 Kč
 • Od února 2018
  • Video + Music + Social Pass: 299 Kč
  • Video + Music + Chat Pass: 299 Kč

O Vánocích nepřijdou zkrátka ani zákazníci, kteří nevyužívají tarif, který je potřeba k aktivaci Vodafone Social Passu. Získají navíc ke svému běžnému tarifu ještě 2 GB dat na měsíc zdarma, anebo balíček Komplet v síti fix s 50% slevou na 6 měsíců (124,50 Kč za měsíc po slevě).

Vodafone a T-Mobile – neomezené sledování videí, ale pozor na reklamy

Pokud srovnáme letošní nabídky vánočních akcí hlavních operátorů, budou soupeřit hlavně Vodafone a T-Mobile. Samozřejmě aby nalákal na využívání těchto nových balíčků.

T-Mobile láká na ochutnávku omezeného „neomezeného“ internetu | T-Mobile StreamON – konzumace hudby a videí bez vlivu na FUP

O2 Vánoce – letos o slevách na zařízení

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivan Ducar

15. 11. 2017, 18:32

Kromě „skoro neomezených balíčků“ nabízí Vodafone také nově pevné připojení vzduchem (zvláštní formulace) v LTE pásmu bez omezení FUP, pro paušální zákazníky za cca 450,- CZK měsíčně se závazkem na 24 měsíců. To je zpráva pro ty, kdo chtějí vyměnit WiFi 8/4 s odřenýma ušima za 30/8 Mbit spolehlivě. Modem se dvěma LAN porty je doplněn venkovní směrovou anténou. Ivan říká pá pá WiFi, domácí síť poběží na LTE :)

Je to hezká nabídka a plánuje i něco o2?

Přemysl Vaculík

VIP 15. 11. 2017, 18:30

Viz odkaz výše – jen slevy na zařízení

Přemysl Vaculík

VIP 15. 11. 2017, 17:53

Aktivaci lze provést v aplikaci od Vodafonu – pokud nevidíte vánoční nabídku, počkejte chvíli, aktualizují systém.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat