reklama

Samsung představil odolný tablet Galaxy Tab Active 2

Samsung představil odolný tablet Galaxy Tab Active 2
2017-10-23T11:59:48+01:00
• 23. 10. 2017

Společnost Samsung zatrhla další spekulace kolem odolného tabletu Galaxy Tab Active 2, který byl v nedávné minulosti předmětem několika úniků a rovnou jej oficiálně představila široké veřejnosti. Nepředcházela tomu žádná speciální událost pro tisková média, takže v podstatě jen potvrdili již dříve známé informace. Jihokorejský gigant zatím neprozradil prodejní cenu ani trhy, kam se novinka mezi tablety prvně podívá.

Do přední části se dostal 8palcový displej s rozlišením 1 280 x 800 pixelů a základní 5megapixelová kamerka. Výkonnostní stránku obstarává osmijádrový procesor Exynos 7870 z vlastní dílny, k němuž je napojen grafický čip Mali-T830. Následuje 3GB operační paměť RAM nebo 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty až do výše 256 GB. Celkovou výdrž zaštítí 4 450mAh baterie, kterou překvapivě vyměníte bez nutné návštěvy servisu.

V zadní části si našel místo 8megapixelový senzor fotoaparátu. Mezi ostatní prvky výbavy patří například snímač otisků prstů či odolnost podložená certifikací IP68, která se vztahuje také na dodávaný stylus S-Pen. Všechno uzavírá systém Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat doplněný o bezpečnostní prvek Knox ve verzi 2.8. Dostupnost a konečná prodejní cena bude známa v nejbližší době.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim