reklama

Logitech UE Blast a Megablast – nové reproduktory s Alexou

Logitech UE Blast a Megablast – nové reproduktory s Alexou
2017-10-23T13:30:15+01:00
• 23. 10. 2017

Hlasová asistentka Alexa od společnosti Amazon opět dostává volný prostor u bezdrátových reproduktorů. Její služby využije konkrétně firma Logitech, která ji nasadila do dvou nových reproduktorů s názvem Ultimate Ears Blast a Megablast. Přestože uvedené příslušenství na první pohled vypadá takřka stejně jako předchůdce Boom 2 a Megaboom, tak největší proměnou prošla celá vnitřní část zařízení.

S příchodem asistentky, kterou mimochodem aktivujete svým hlasem i během poslechu hudby, bylo nutné nasadit WiFi modul pro stálé připojení k internetu. Budoucí majitele určitě potěší tříměsíční předplatné hudební služby Amazon Music zdarma a díky samostatného přenosu přes internet není potřeba mít spárovaný reproduktor s dalším zařízením. Podobným způsobem fungují také služby iHeartRadio nebo TuneIn.

Ostatní prvky výbavy přináší zvýšenou odolnost avšak zatím nepodloženou žádnou certifikací a výdrž 12 hodin (Blast) či 16 hodin (Megablast). Do prodeje se ještě dostává speciální dok na dobíjení za 40 dolarů (tj. cca 872 Kč), který umožňuje poslech během nabíjení. Prodejní cena u Ultimate Ears Blast je 230 dolarů (tj. cca 5 014 Kč) a Ultimate Ears Megablast pořídíte za 300 dolarů (tj. cca 5 640 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat