Powerbanka s kapacitou 16 000 mAh nyní za pár korun sponzorovaný článek

Powerbanka s kapacitou 16 000 mAh nyní za pár korun [sponzorovaný článek]
2017-10-19T15:24:24+02:00
• 17. 10. 2017
1

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá pouze několik dní, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například chytrý náramek Elephone ELE MGCOOL Band 2ten zakoupíte zde za 19,99 dolarů (což je v přepočtu asi 450 Kč). V nabídce jsou také další produkty značky Xiaomi se slevou až 70 %. 

Geekbuying nabízí několik Xiaomi telefonů, které jsou zlevněny o stovky dolarů. Navíc máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, díky čemuž se cena už nenavýší o poplatky.

Powerbanka s kapacitou 16 000 mAh

Internetový obchod Geekbuing se rozhodl do své nabídky zařadit novou powerbanku, a to od čínského výrobce Elephone. Jedná se o přenosnou dobíjecí stanici s kapacitou 16 000 mAh, což je na tak malou krabičku poměrně velké množství. Powerbanku samozřejmě využijete při dlouhém cestování, například v autobuse či ve vlaku, kde není dostupná žádná zásuvka.

To však není vše, co powerbanka společnosti Elephone nabízí. Kromě vysoké kapacitě se zde nachází hned několik zajímavých funkcí, které v praxi jistě oceníte. Tak například, powerbanka je vybavena certifikací od Qualcommu, přesněji 3.0. To znamená, že powerbanka bude velmi rychle nabíjet, díky čemuž vám dokáže ušetřit čas.

Mezi další vlastnosti patří také LED diodia ukazující stav baterie powerbanky, podpora klasického USB a nejnovějšího typu USB-C. V praxi taktéž oceníte moderní konstrukční zpracování a především vestavěnou vícenásobnou ochranu. Powerbanka je nyní ve slevě, a to za 39,99 amerických dolarů.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Isabela Krásná

27. 1. 2018, 14:43

Hezký den, co se týče powerbank, koukala jsem na tuhle: https://www.motomaniac.cz/elektronika-1/zalozni-zdroje/cellularline-interphone-pwb9000-9000-mah-usb-vystup.html. Líbí se mi její multifunkčnost, která se mně jako vášnivé výletnici dost hodí!

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat