reklama

Samsung Frame TV – více než jen fotorámeček

Samsung Frame TV – více než jen fotorámeček
2017-09-07T08:15:39+01:00
• 7. 9. 2017

Projekt Frame TV od společnosti Samsung můžeme charakterizovat jako zařízení o velikosti televizoru, ale jen s funkcemi klasického fotorámečku. Hlavní myšlenkou je dostat umělecká díla třeba do vašeho obývacího pokoje. Jihokorejský výrobce se o této novince poprvé zmínil již během letošního ročníku veletrhu CES v Las Vegas, ale jeho oficiální prodej je postupně zahajován až v tuto chvíli.

Aby mohli vyzdvihnout design a funkce Frame TV, tak Samsung pro každý trh uspořádal zahajovací akci ve vybraném muzeu nebo galerii. K dispozici jsou dvě různé velikosti (55 či 65 palců) a kvalita obrazu odpovídá UHD. Případní majitelé mohou vybírat z několika různých druhů rámů vyrobených například z dubu nebo ořechu. Umělecký mód zajišťuje přístup k exkluzivním dílům nejen díky spolupráci s předními uměleckými galeriemi a muzei.

Aktuálně probíhající veletrh IFA v Berlíně přinesl dokonce ještě třetí velikost, a to 43 palců. Navíc oznámená spolupráce se španělským Museo del Prado přinese další 1000 děl, která uživatelé získají prostřednictvím specializovaného obchodu The Art Store. Zatímco neznáme cenu u 43palcové varianty, tak nejmenší 55palcová verze začíná u hranice 1 999 dolarů (tj. cca 43 910 Kč bez daně).

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim