reklama

Mycí linku lze zaplatit mobilem a přitom nevystoupíte z auta

Mycí linku lze zaplatit mobilem a přitom nevystoupíte z auta
2017-09-07T07:30:06+02:00
• 7. 9. 2017

Minulý rok jsme vás informovali, že síť čerpacích stanic Shell získala možnost placení mobilem přímo u stojanů. Pakliže konkrétní stanice má i obsluhu, ani nevystoupíte z auta. Nyní Shell oznámil novinku, která se týká mycích linek.

U nich najdeme podobný způsob placení. Odpadá tak nutnost zaparkovat u čerpací stanice, jít si zaplatit program a následně vjet do mycí linky. Nově jednoduše najedete před ni, na mobilním telefonu spustíte aplikaci Masterpass a naskenujete QR kód. Vyberete si v aplikaci mycí program, potvrdíte platbu a už jen vjedete.

„Velmi nás těší, že první čerpací stanice Shell na světě nabízející pohodlný způsob placení mobilem za mycí linku přímo z auta je právě v České republice a tímto zveme naše zákazníky, aby službu vyzkoušeli. Ve spolupráci se společností Mastercard se snažíme dále rozšiřovat komfort při návštěvě našich čerpacích stanic a mobilní peněženka MasterpassTM v tomto ohledu nabízí bezpečné a technologicky pokročilé řešení i při placení za mycí programy,“ komentuje novinku Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku. „Jsme velmi potěšeni, že jsme ve spolupráci se společností Shell mohli rozšířit využití naší digitální peněženky MasterpassTM o další velmi zajímavou službu. Uživatelé služby MasterpassTM mohou na čerpacích stanicích Shell pohodlně a rychle platit nejen za palivo, ale také za mycí linku, přímo od volantu svého vozidla,“ říká Richard Walitza, viceprezident pro mobilní platby a inovace Mastercard v České a Slovenské republice a Rakousku.

Tento způsob by měl podstatně zkrátit dobu čekání a měl by zmenšit případné fronty. Na této novince je zajímavé, že celá služba má premiéru právě v České republice. Následně by mělo dojít k rozšíření do celého světa v rámci 44 000 čerpacích stanic Shell, kde lze platit mobilním telefonem. U nás se tato novinka rovnou objevila u 8 stanic:

  • Shell Olomoucká ul., Brno
  • Shell Nákladní ul., Jablonec nad Nisou
  • Shell Košická ul., Liberec
  • Shell Karlovarská ul., Plzeň
  • Shell Přemyslova ul., Plzeň
  • Shell Výstavní ul., Praha 4
  • Shell Bohdalecká ul., Praha 10
  • Shell Průmyslová ul., Praha
logo-app MasterCard Mobile Wincor Nixdorf s.r.o. Zdarma ANDROID

logo-app Masterpass AT CZ SK Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat