reklama

První sluchátka s podporou Google Assistant představena

První sluchátka s podporou Google Assistant představena
2017-09-21T15:43:56+01:00
• 21. 9. 2017
1

Spekulovalo se, že Google chystá vlastní sluchátka s Google Assistant, nebo minimálně připravuje program pro výrobce, kteří představí takový produkt. V podstatě jsme se dnes dočkali druhé možnosti. První sluchátka s podporou Google Assistant přichází od společnosti Boss.

Novinka se jmenuje QuietComfort 35 II, která připojíte ke svému smartphonu skrze bluetooth. Po spárování asistent provede uživatele jednoduchým nastavením. Následně budete moci zadávat hlasové povely, ale k tomu musíte podržet speciální tlačítko na sluchátkách.

Odkaz na animaci

Z toho jasně plyne, že sluchátka jsou jen optimalizovaná pro používání asistenta a neobsahují ho přímo. QuietComfort 35 II od Boss přijdou na 350 dolarů, což je v přepočtu 7 700 Kč. Pakliže se někdy objeví na českém trhu, mohla by se cena pohybovat kolem 10 000 Kč. V tuto chvíli bude tato novinka dostupná jen v USA, Austrálii, Kanadě, Německu, Francii a Velké Británii. Případně se můžete objednat na stránkách výrobce a následně využít nějakou službu pro dovoz do Česka.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ota Navrátil

VIP 22. 9. 2017, 7:12
Android aplikace

Tak za tu cenu to bude prakticky neprodejné. Kdo si pořídí sluchátka v podstatě ceny telefonu a to ještě musíte zmáčknout tlačítko místo vyslovení. Co se týče kvality zvuku, to bude taky otázka.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim