reklama

Nyní máte možnost získat Xiaomi Note 2 se slevou 43 % sponzorovaný článek

Nyní máte možnost získat Xiaomi Note 2 se slevou 43 % [sponzorovaný článek]
2017-09-04T07:05:12+01:00
• 4. 9. 2017

Čínské společnosti jsou na našem trhu čím dál tím více populární. K tomu samozřejmě dopomáhá hned několik světových obchodů, nyní například Geekbuying.com. Ten aktuální na trh přináší akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá do konce měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například originální Xiaomi Note 2ten zakoupíte zde za 419,99 dolarů (což je v přepočtu asi 9 240 Kč) – z původních 16 104 korun. V nabídce jsou také další produkty značky Xiaomi se slevou až 70 %. 

Geekbuying nabízí několik Xiaomi telefonů, které jsou zlevněny o stovky dolarů. Navíc máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, díky čemuž se cena už nenavýší o poplatky.

Zakoupit také můžete třeba originální Xiaomi sluchátka za 5,99 dolaru. A nebo autonabíječku, díky které můžete svému telefonu dodat šťávu. Tu zakoupíte zde za 13,89 dolarů (v přepočtu asi 307 Kč). Veškeré zlevněné produkty najdete na Geekbuying.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim