Instagram aktualizuje a chlubí se milníky

Instagram aktualizuje a chlubí se milníky
2017-09-29T11:53:02+02:00
• 29. 9. 2017

Společnost Instagram oznámila hned dvě velké změny. Novinky mají za úkol zlepšit celkovou uživatelskou zkušenost s komentáři v rámci celé sociální sítě. Veřejné účty nyní mohou vybrat, které skupiny uživatelů budou moci komentovat jejich příspěvky.

Další změnou je také možnost zablokovat ostatní uživatele, kteří nadále nebudou moci příspěvky daného profilu komentovat. Tato novinka se týká hlavně všech uživatelů. V praxi to tedy znamená, že pokud se v komentářích objeví nevhodná slova, všichni uživatelé Instagramu jej budou moci nahlásit.

V příspěvku sdíleném na Instagramu, generální ředitel Kevin Systrom oznámil nové změny týkající se komentářů a vysvětlil, jak nástroje moderování fungují v praxi:

„Od dnešního dne, pokud je váš účet veřejný, získáte nový způsob vybírání, kdo může komentovat vaše příspěvky – od každého až po určité skupiny lidí, jako jsou lidé, které sledujete, nebo naopak vaši sledující. Dále, pokud je váš účet veřejný nebo soukromý, budete moci blokovat ostatní účty, a to na základě komentářů pod vašimi příspěvky.“

Instagram boří hranice

Instagram také rozšiřuje svou funkci filtrování komentářů, a to podporou nových jazyků – arabštiny, francouzštiny, němčiny a portugalštiny. Služba se mimo jiné pochlubila svým počtem aktivních a celkových uživatelů.

Instagram celkově používá již 800 milionů uživatelů, denně platformu využívá přes 500 milionů aktivních uživatelů. Za tímto enormním růstem stojí hlavně dříve představené funkce, které Instagram „okopíroval“ od svého hlavního konkurenta Snapchat.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat