reklama

Huawei Pay snad brzy v Evropě

Huawei Pay snad brzy v Evropě
2017-09-12T07:20:54+01:00
• 12. 9. 2017

Platební metoda Huawei Pay může v blízké budoucnosti vstoupit na trhy, které spadají pod Evropskou unii. Právě společnost Huawei podala žádost u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) o ochrannou známku názvu a doprovodného loga. Čínský výrobce na domácím trhu působí v malém okruhu bank přes více než rok a podle samotného vedení nejspíš nastala vhodná doba k výraznému rozšíření své působnosti.

Kdy přesně dojde k oficiálnímu oznámení, není v současnosti známo. Huawei bude nyní muset hlavně dostat na svoji stranu bankovní instituce a následně je implementovat do celé služby. První podporovanou zemí by se například mohlo stát Německo hned v závěsu s Francií. Zveřejněný dokument od EUIPO zařazuje službu mezi počítačové systémy a finanční služby, takže nemůže být sebemenší pochyb o fázi přípravy.

Hospodářská soutěž v tomto segmentu začíná být čím dál větším lákadlem pro největší hráče. Rovněž společnost LG a jejich LG Pay uvedený v červnu chce prorazit v Evropě, avšak služba je omezena jen na místní trh v Jižní Koreji. Společnost Huawei může přinést jasnější informace až kolem 16. října, neboť mají naplánovanou tiskovou konferenci k hojně očekávanému modelu Mate 10.

Zdroj: gsminfo.nl

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim