reklama

Huawei Pay snad brzy v Evropě

Huawei Pay snad brzy v Evropě
2017-09-12T07:20:54+02:00
• 12. 9. 2017

Platební metoda Huawei Pay může v blízké budoucnosti vstoupit na trhy, které spadají pod Evropskou unii. Právě společnost Huawei podala žádost u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) o ochrannou známku názvu a doprovodného loga. Čínský výrobce na domácím trhu působí v malém okruhu bank přes více než rok a podle samotného vedení nejspíš nastala vhodná doba k výraznému rozšíření své působnosti.

Kdy přesně dojde k oficiálnímu oznámení, není v současnosti známo. Huawei bude nyní muset hlavně dostat na svoji stranu bankovní instituce a následně je implementovat do celé služby. První podporovanou zemí by se například mohlo stát Německo hned v závěsu s Francií. Zveřejněný dokument od EUIPO zařazuje službu mezi počítačové systémy a finanční služby, takže nemůže být sebemenší pochyb o fázi přípravy.

Hospodářská soutěž v tomto segmentu začíná být čím dál větším lákadlem pro největší hráče. Rovněž společnost LG a jejich LG Pay uvedený v červnu chce prorazit v Evropě, avšak služba je omezena jen na místní trh v Jižní Koreji. Společnost Huawei může přinést jasnější informace až kolem 16. října, neboť mají naplánovanou tiskovou konferenci k hojně očekávanému modelu Mate 10.

Zdroj: gsminfo.nl

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim