Dnes Apple představí bezrámečkový iPhone – jak sledovat keynote?

Dnes Apple představí bezrámečkový iPhone – jak sledovat keynote? 2017-9-12

Již dnes se dočkáme zcela nového iPhonu. Po deseti letech od představení prvního modelu dojde k razantní změně designu. Krom toho přijde dvojice „klasických“ modelů. Nové generace se dočkají ale také chytré hodinky Apple Watch a sluchátka AirPods. V kolik dnešní keynote začíná a kde ji lze sledovat?

Keynote začne v 19:00 našeho středoevropského času. V místě konání bude tou dobou 10 hodin ráno. Akci můžete oficiálně sledovat na tomto odkazu na zařízeních Apple se systémem macOS nebo iOS, popřípadě na Windows 10 v prohlížeči Microsoft Edge. Sledovat ji lze také pomocí aplikace na Apple TV. Pokud však tyto přístroje nemáte, můžete nastavit stream přes přehrávač VLC (či jemu obdobný) následovně:

  • Spusťte VLC a zvolte možnost Média -> Otevřít síťový proud…
  • Zde zadejte tuto adresu: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8 a klikněte na přehrát
  • Do spuštění vysílání bude házet stream chybu

Místo konání keynote bude poprvé nově dokončený sál nesoucí jméno Steva Jobse. Tento sál je umístěn přímo v areálu nového sídla Applu. O představených novinkách vás budeme hned informovat v souhrnných článcích.


Steve Jobs Theater

KategorieČlánkyiOS
Miroslav Růžička

Senior Editor Dotekománie, moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií.