reklama

Dnes Apple představí bezrámečkový iPhone – jak sledovat keynote?

Dnes Apple představí bezrámečkový iPhone – jak sledovat keynote?
2017-09-12T07:00:40+01:00
• 12. 9. 2017

Již dnes se dočkáme zcela nového iPhonu. Po deseti letech od představení prvního modelu dojde k razantní změně designu. Krom toho přijde dvojice „klasických“ modelů. Nové generace se dočkají ale také chytré hodinky Apple Watch a sluchátka AirPods. V kolik dnešní keynote začíná a kde ji lze sledovat?

Keynote začne v 19:00 našeho středoevropského času. V místě konání bude tou dobou 10 hodin ráno. Akci můžete oficiálně sledovat na tomto odkazu na zařízeních Apple se systémem macOS nebo iOS, popřípadě na Windows 10 v prohlížeči Microsoft Edge. Sledovat ji lze také pomocí aplikace na Apple TV. Pokud však tyto přístroje nemáte, můžete nastavit stream přes přehrávač VLC (či jemu obdobný) následovně:

  • Spusťte VLC a zvolte možnost Média -> Otevřít síťový proud…
  • Zde zadejte tuto adresu: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8 a klikněte na přehrát
  • Do spuštění vysílání bude házet stream chybu

Místo konání keynote bude poprvé nově dokončený sál nesoucí jméno Steva Jobse. Tento sál je umístěn přímo v areálu nového sídla Applu. O představených novinkách vás budeme hned informovat v souhrnných článcích.


Steve Jobs Theater

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim