reklama

Gmail a Inbox zpřehlední kontaktní informace

Gmail a Inbox zpřehlední kontaktní informace
2017-11-15T16:56:49+01:00
• 19. 9. 2017
1

Pakliže používáte služby Inbox nebo Gmail, možná jste narazili na situaci, kdy jste potřebovali například zavolat na zaslané telefonní číslo v emailu. Bohužel jste byli do této chvíle odkázáni na vykopírování čísla, následné otevření telefonní aplikace a následně jste si mohli zavolat. Právě toto se změní s novou aktualizací.

SystĂ©my Googlu rozpoznajĂ­ text a následnÄ› jej pĹ™evedou na odkaz. KonkrĂ©tnÄ› pĹŻjde o tĹ™i typy – adresa, emailová adresa a telefonnĂ­ ÄŤĂ­slo. Na mobilnĂ­ch telefonech jednotlivĂ© odkazy povedou na aplikace, kterĂ© jsou pro to urÄŤeny.

Ve výsledku budete moci kliknout na adresu a budete přesměrování do Google Map. V případě telefonních čísel dojde k vytočení pomocí aplikace, která byla zvolena jako základní. To samé se bude dít i u emailových adres. Novinka se začne šířit během jednoho až tří dnů pro G Suite a následně pro všechny uživatele.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Michal Král

Kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. U nás se především stará o YouTube kanál, kde jste jej mohli vidět v pořadech jako NaDotek nebo Live.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 19. 9. 2017, 7:29
Android aplikace

No koneÄŤnÄ› :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim