reklama

Galaxy A5 a A7 (2018) nabídnou čtečky otisků na zádech a 18:9 displeje

Galaxy A5 a A7 (2018) nabídnou čtečky otisků na zádech a 18:9 displeje
2017-09-26T18:19:54+01:00
• 26. 9. 2017

Samsung z pravidla představuje nové smartphony střední třídy na začátku roku. Už nyní se začínají objevovat spekulace kolem řady Galaxy A 2018. Konkrétně se zmiňují modely A5 a A7. O výkon by se měl starat Exynos 7880, který zatím nebyl uveden. Pro jeho výrobu bude použita 14nm technologie a nabídne dvě výkonná jádra Cortex A73 a šest jader Cortex A53 pro méně náročné operace. Operační paměť by měla nabídnout 4 nebo 6 GB.

Nyní se navíc dozvídáme, jak asi budou novinky vypadat. Převezmou trend z vyšších modelových řad. Na přední straně se bude vyjímat Infinity displej s poměrem stran 18:9. Bude se tak nabízet vyšší displej, který by měl nabídnout maximální využití přední strany. Neočekává se, že by byl zahnutý.

Z uniklých schémat se navíc dozvídáme, že čtečka otisků prstů se přesune na zadní stranu přímo pod foťák. Novinkou v této řadě bude také Bixby tlačítko na boku zařízení. I zde bude pravděpodobně platit, že nepůjde na něj namapovat jiná funkce a bude uzamčeno striktně pro asistenta. Maximálně bude možné deaktivovat toto tlačítko.

Další informace nejsou k dispozici. Pravděpodobně se ale budou objevovat další úniky, jakmile se bude blížit datum uvedení.

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim