reklama

Apple zveřejnil iOS 11.0.1, opravuje dosavadní chyby v systému

Apple zveřejnil iOS 11.0.1, opravuje dosavadní chyby v systému
2017-09-26T19:58:01+02:00
• 26. 9. 2017

Apple před několika okažmiky zveřejnil první drobnou aktualizaci pro zařízení s iOS 11. Nově zveřejněná verze je dostupná všem podporovaným iPhonům a iPadům.

První aktualizace přichází zhruba dva měsíce po oficiálním zveřejnění první bety iOS 11, a týden po vydání finální verze. Nová aktualizace je k dispozici jako OTA (over-the-air). Proces stahování spustíte následujícím způsobem – přejděte do Nastavení —> Obecné —> Aktualizace softwaru. Software lze též stáhnout přes službu iTunes.

iOS 11.0.1

Dnešní aktualizace nese označení iOS 11.0.1 a přináší opravu drobných chyb, které byly objeveny po vydání verze Golden Master iOS 11. Podle poznámek k aktualizaci se opravy chyb týkají iPhonů a iPadů.  Jedná se opravdu o malou aktualizaci, která má zlepšit spíše výkon a stabilitu.

iOS 11.0.1 je dostupný pro všechna podporovaná zařízení, jejichž seznam naleznete níže. Velikost aktualizace se liší v závislosti na zařízení, u všech se ale pohybuje v řádech stovek megabajtů a její stažení může chvilku trvat. 

Uživatelé si již celý týden stěžují na velké množství chyb, na základě těchto ohlasů se společnost Apple snaží reagovat drobnou aktualizací, která by měla vše vyřešit. Podrobnější informace prozatím nemáme. Nicméně, stažení celého instalačního balíčku vás bude stát 279,3 MB úložného prostoru. 

O dalších novinkách a vylepšeních vás samozřejmě budeme informovat, a to pomocí článku na našem webu. Pro celkový přehled novinek v iOS 11 jsme si pro vás připravili zbrusu nové video.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim