reklama

Swarm 5.0 s novým designem přichází na Android aktualizováno

Swarm 5.0 s novým designem přichází na Android [aktualizováno]
2017-08-17T19:50:48+01:00
• 17. 8. 2017
1

Aktualizováno 17. 8.

Před několika dny vyšla nová verze aplikace Swarm pro platformu iOS. Přinesla velmi zásadní změnu designu, která se dotkla i způsobu ovládání. Nyní vychází Swarm 5.0 i pro Android a přináší ty samé změny.

logo-app Swarm by Foursquare Foursquare zdarma ANDROID

Původní článek 14. 8.

Takzvaná „checkovací“ aplikace míst, tedy míst, které jste navštívili, obdržela zbrusu novou aktualizaci. Novinky se týkají nejen designu (uživatelského prostředí), ale také několika funkcí.

Nová aktualizace nabízí mnohem lepší přehlednost, a to v části, kde je zobrazena časová osa „checkinů“. Uživatelé se mimo jiné dočkali nových kategorií a celkově lepšího uživatelského rozhraní. Jakmile aktualizaci nainstalujete, ihned po spuštění aplikace získáte přístup k malé interaktivní mapě a časové ose míst, které jste v průběhu dne navštívili. Aktualizace Swarm 5.0 také jasně rozlišuje osobní a privátní „checkiny“. Jejich správa je tak nyní opět o něco jednodušší.

Zajímavostí jsou také nové kategorie, kterých přibude rovnou 100. Swarm tyto kategorie nazývá „100 sběratelských kategorií“. Za každou získanou kategorii pak uživatel získá speciální odznak. Změn dozrálo i zobrazení vašeho osobního profilu – k dispozici máte nejen mapu, ale také přehled vašich všech „checkinů“. A pokud se chcete se svými položkami pochlubit světu, můžete je sdílet svým přátelům.

Veškeré novinky ve verzi 5.0:

  • Nová historie – veškeré „checkiny“ na jednom místě a přehledně.
  • 100 sběratelských kategorií, z nichž každý je spojen se sběratelskou samolepkou.
  • Nové zobrazení profilu – Nejen, že můžete rychle získat přístup ke všem statistikám o tom, kam jdete a co děláte, ale i vaše mapa může být sdílená s přáteli.

Nová aktualizace s označením Swarm 5.0 je nyní k dispozici ke stažení, a to v App Storu pro iOS.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

wil hermes

18. 8. 2017, 8:35
Android aplikace

celkem příjemná změna :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim