reklama

Soyes 7S – raritní kopie iPhonu 7 Plus

Soyes 7S – raritní kopie iPhonu 7 Plus
2017-08-26T10:00:49+02:00
• 26. 8. 2017

Méně populární výrobci z Číny mají někdy ve zvyku si vypůjčit designové prvky ze známějších zařízení. Společnost Apple a jejich iPhone je jedním z nejčastějších cílů, což je důkazem u nového telefonu Soyes 7S. Model byl právě vyvíjen tak, aby vypadal jako iPhone 7 Plus. Avšak s významným rozdílem. Povedená kopie je více než dvojnásobně menší oproti skutečné předloze a ani celková výbava není určitě žádný nadstandard.

Do velmi kompaktního těla se dostal 2,54palcový displej, pod kterým si našel místo čtyřjádrový procesor MT6580 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,3 GHz a 1GB operační paměť RAM. Uživatelé dostanou k využití pouze 8 GB prostoru, ale potěší slot pro paměťové microSD karty až do výše 128 GB. Výdrž zajistí baterie o velikosti 600 mAh a ta také zcela odpovídá celkovým rozměrům zařízení.

Vnitřním prostředí doprovází systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Ačkoliv se zdá, že zadní část nese dva fotoaparáty, tak jeden snímač má 5 megapixelů a druhý je bohužel falešný. Výbavu uzavírají čtyři přisvětlovací LED diody či přední kamerka s rozlišením 0,3 MPx. Poslední vadou na kráse může být chybějící jack pro sluchátka. Celý projekt vznikl přes crowdfunding a cílem bylo vybrat okolo 15 tisíc dolarů (tj. cca 329 670 Kč).

Za pouhé dva týdny se částka vyšplhala na úctyhodných 200 tisíc dolarů (tj. cca 4,4 milionů Kč), takže telefon ihned přešel do fáze výroby a v současnosti si ho můžete pořídit za přívětivou cenu v přepočtu 1 174 Kč.

Zdroj: phoneradar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim