reklama

Samsung odhalil ohebná sluchátka U Flex

Samsung odhalil ohebná sluchátka U Flex
2019-06-21T14:31:14+01:00
• 19. 8. 2017
2

Oficiálního představení se dočkala nová sluchátka ze stáje společnosti Samsung, která jsou poprvé k vidění jen na webových stránkách výrobce. Novinka nese jednoduchý název U Flex, a jak vychází ze samotného názvu, tak je můžete překvapivě ohnout až o rovných 100 stupňů. Jihokorejský gigant do něj vměstnal maximum funkcí, což asi také v úvodu přinese nadstandardní cenovku u prodejců.

Konstrukce je vybavena funkčním tlačítkem, které podporuje asistentku Bixby, službu S Voice, funkci Voice Recorder nebo S Health. Dále nechybí ovládání hlasitosti, tlačítko pro zapnutí/vypnutí a tlačítko Play/Stop. Sluchátka mají obousměrné reproduktory s 11mm basovými reproduktory a 8mm výškovými reproduktory. Firma u nich slibuje silné basy, jasné výšky, čistý a vyvážený zvuk. Nabíjení baterie s výdrží až 10 hodin probíhá přes microUSB.

Proprietární technologie Scalable Codec funguje u spárovaných zařízení se systémem Android 7.0 Nougat a výše, přičemž dokáže filtrovat rušení z WiFi signálů pro optimalizování kvality zvuku a samotného připojení přes Bluetooth. Sluchátka umí vibracemi upozornit na příchozí hovory či důležitá upozornění. Samozřejmostí je zvýšená odolnost vůči stříkající vodě. V prodeji lze vyhlížet tři barevné varianty – modrá, černá, slonová kost.

Zdroj: news.samsung.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

vít Bares

19. 8. 2017, 10:46
Android aplikace

Už je mám týden doma, vypadají bytelně, zvuk dobrý, skvělá dostupnost spojení, dosah i kvalita lepší než kdy dřív, ale bolí mě z nich uši a to mám ty nejmenší silikony, taky vývod kabelů z nákrčníku je dost nelogický, určitě bych si je upravil, jiný pohodlný sluchátka třeba z level u a vývody na druhý straně…

MarekUrban

19. 8. 2017, 10:23

Maloobchodná odporúčaná cena 69 € (SK trh). Pre CZ bude zrejme podobná , čiže 1800 CZK

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim