reklama

HlasovĂ˝ asistent Bixby bude dostupnĂ˝ v ÄŚesku a na Slovensku

HlasovĂ˝ asistent Bixby bude dostupnĂ˝ v ÄŚesku a na Slovensku
2017-08-22T11:11:32+01:00
• 22. 8. 2017
3

Samsung se s nejnovějšími top modely pustil také do souboje hlasových asistentů. Zatímco konkurence bere tuto vychytávku jako softwarové vylepšení, tak v případě Samsungu si Bixby vysloužil i speciální tlačítko navíc na Galaxy S8 a Galaxy S8+. Očekává se, že Bixby tlačítko bude následně na větším množství zařízení.

Prozatím bylo Bixby dostupné jen v několika zemích, ale nyní dochází k masivnímu rozšíření. Samsung uvolnil tohoto asistenta do více než 200 zemí, díky čemuž se dostává do přímého konkurenčního boje s Google Assistant, Apple Siri, Amazon Alexa a Microsoft Cortana.

„Miliony zákazníků po celém světě mají nyní přístup k novému a inteligentnímu způsobu komunikace se svým telefonem,“ uvedl Injong Rhee, výkonný viceprezident a vedoucí oddělení výzkumu a vývoje, softwaru a služeb divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Rozšíření schopností hlasového asistenta Bixby je prvním krokem v postupném zavádění jeho funkcí. V budoucnu bude mít Bixby schopnost učit se, aby mohl nabídnout inteligentní a individuální interakci a bezproblémové připojení na více zařízeních.“

České zastoupení Samsung nám nyní sdělilo, že Bixby oficiálně zamíří i na český a slovenský trh. Bohužel to neznamená, že by zde byla přímá podpora našich jazyků. Bixby stále rozumí jen angličtině a korejštině.

Počínaje dneškem mohou uživatelé telefonů Galaxy S8 a S8+2 aktivovat funkci hlasového asistenta Bixby stisknutím tlačítka Bixby, a přidat se tak k těm, kteří už tuto funkci používají. Na telefonech Galaxy S8 a Galaxy S8+ nyní Bixby aktivujete tak, že stisknete speciální tlačítko nebo jednoduše řeknete „Hi, Bixby“.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tak že je to pro Čecha prakticky furt k ničemu a stejně si za to musí připlatit.

David PilaĹ™

22. 8. 2017, 20:21
Android aplikace

Připlatit za co?

Za toho asistenta kdyby tam nebyl tak se vsadím že by mobil byl o něco levnější.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim