reklama

Apple vydal již sedmou betu iOS 11

Apple vydal již sedmou betu iOS 11
2017-08-22T14:09:27+02:00
• 22. 8. 2017

Vydání finální verze iOS 11 se blíží a tak Apple zrychluje také vydávání nových betaverzí. Ty již vychází každý týden vždy v pondělí. Ačkoli v minulé betaverze byly na novinky bohaté a například ta minulá přinesla dokonce změnu dvou ikonek, ta poslední se již spíše zaměřuje na optimalizaci a k žádným velkým změnám již nedochází.

K několika menším změnám přesto došlo. Control Center v sekci přehrávání hudby získal novou ikonku Apple Music, pokud nepřehráváte žádnou hudbu. Ovládání hlasitosti v Control Center ukazuje žlutě varování při maximální hlasitosti. To je důsledkem opatřením Evropské unie. Bluetooth nově zůstane aktivní při zapnutí leteckého režimu. Došlo také k několika dalším menším úpravám, jak můžete vidět na videu výše.

Celkově je tak znát, že vydání iOS 11 se blíží. Finální verze by měla dorazit týden po představení iPhonu 8, k čemž má dojít na začátku září.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit