reklama

Apple vydal již sedmou betu iOS 11

Apple vydal již sedmou betu iOS 11
2017-08-22T14:09:27+02:00
• 22. 8. 2017

Vydání finální verze iOS 11 se blíží a tak Apple zrychluje také vydávání nových betaverzí. Ty již vychází každý týden vždy v pondělí. Ačkoli v minulé betaverze byly na novinky bohaté a například ta minulá přinesla dokonce změnu dvou ikonek, ta poslední se již spíše zaměřuje na optimalizaci a k žádným velkým změnám již nedochází.

K několika menším změnám přesto došlo. Control Center v sekci přehrávání hudby získal novou ikonku Apple Music, pokud nepřehráváte žádnou hudbu. Ovládání hlasitosti v Control Center ukazuje žlutě varování při maximální hlasitosti. To je důsledkem opatřením Evropské unie. Bluetooth nově zůstane aktivní při zapnutí leteckého režimu. Došlo také k několika dalším menším úpravám, jak můžete vidět na videu výše.

Celkově je tak znát, že vydání iOS 11 se blíží. Finální verze by měla dorazit týden po představení iPhonu 8, k čemž má dojít na začátku září.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat