reklama

Deep Town – zábavná hra pro „dlouhé letní večery“

Deep Town – zábavná hra pro „dlouhé letní večery“
2017-08-24T09:00:17+02:00
• 24. 8. 2017
2

Máme pro vás tip na zajímavou hru s názvem Deep Town. Jde o indie hru od malého vývojářského studia Rockbite Games. Toto studio stojí za hrou Deep Town, která je dostupná jak na Androidu, tak na iOS, a ještě za hrou Beat Jumper, dostupnou jen pro iOS. Nacházíte se v budoucnosti, kde se prokopáváte hlouběji a hlouběji do zemského jádra. Při kopání získáváte suroviny, stavíte továrny, doly a porážíte různé příšery.

Je návykové dělat díru do světa

Ve hře Deep Town se ocitáme v blíže nespecifikované budoucnosti ve sci-fi prostředí, kde je naším cílem kopat hlouběji a hlouběji do zemského jádra. Cestou při dostávání se hlouběji pod zemský povrch objevujeme nové suroviny, které potřebujeme pro výrobu dalších surovin či složitějších nástrojů, abychom se mohli dostávat ještě hlouběji. Na začátku hry jde prokopávání půdy snadno, zem není tak tvrdá a snadno se dostáváte hlouběji. Čím níže však hráč proniká, tím obtížnější je dostat se ještě dál. Cestu vám stěžuje tvrdší a tvrdší zemina, potřebujete více surovin a materiálu, který byste mohli prodat, abyste měli na vylepšení zbraní na hloubení a ničení ochránců země/příšer. Navíc vám blokují cestu různé podzemní bytosti, které musí zneškodnit, abyste mohli pokračovat v těžbě. Občas se objeví i nějaký šéf příšer a toho je vždy těžké porazit.

V průběhu prokopávání se hlouběji do podzemí stavíte doly, ve kterých vám robotci těží suroviny. Tyto suroviny použijete na výrobu potřebného materiálu, anebo suroviny prodáte. Vždy je ale lepší nechat jiné robotky, kteří jsou umístěni v továrnách nad povrchem, přeměnit suroviny na jiné produkty, které mají vyšší prodejní hodnotu. Vyrobený materiál je též občas potřeba k vylepšení zbraní. Kromě dolů stavíte i průzkumnou stanici, ze které posíláte robotky na průzkum a ti vám naleznou například starou VHS kazetu nebo smartphone. Nález navíc okomentují poznámkou, že vůbec netuší, k čemu dříve takovéto věci sloužily. Za nálezy artefaktů získáváte truhlici se surovinami.

Pro možnost dostat se ještě hlouběji musíte utrácet peníze na vylepšení důlních robotků a na zeefektivnění zbraní. Na některé podzemní bosy musíte použít jinou kombinaci zbraní, a to například mrazící plyn spolu s několika granáty a elektrickým bleskem. Na jiného zase platí vypuštění červeného plynu, který po zapálení bleskem vybouchne a udělá obrovské škody. Když je některý blok obsazen příšerou nebo bosem, tak překonání je o to náročnější, jelikož příšery se samy dokáží uzdravovat. Proto musíte být rychlí a správně klikat prsty na dobrou kombinaci použitých zbraní.

Taktéž nesmíte zapomínat vycházet na povrch a v průběhu výstupu nahoru musíte sbírat natěžené suroviny. Pouze postupem času, až si postavíte místo pro drony, můžete je nechat sbírat vytěžené suroviny za vás. Bohužel je skoro nutnost koukat se na reklamní spoty, abyste získali další suroviny, zvláště ty raritní. Vzácné suroviny naleznete jen ve velice malém množství po poražení větší příšery anebo právě při sledování reklamy, nebo v některých truhlicích za vykonání expedice. A raritní suroviny potřebujete na výrobu dronů, kteří vám automatizují práci a též pomáhají s prokopáváním.

Hra je to velice návyková, neustále máte tendenci prokopat se hlouběji a hlouběji, chcete nacházet nové suroviny, porážet nové a silnější příšery, chcete získávat nový materiál a ten pak prodávat, stavět nové doly, chemičky či ropné stanice. Aplikace je zdarma, avšak ve hře je možné si zakoupit balíčky s různými vylepšeními nebo se vzácnými surovinami.

logo-app Deep Town: Mining Factory Rockbite Games Zdarma ANDROID

logo-app Deep Town Developer Zdarma iOS

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Klokan Son

30. 8. 2017, 9:37

Bacha. Je to dobra navykovka.

Karel Čapka

VIP 3. 9. 2017, 13:38

Že ano? :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat