reklama

Youtube Red se spojí s Hudbou Play Naplno

Youtube Red se spojí s Hudbou Play Naplno
2017-07-27T09:02:23+01:00
• 27. 7. 2017
2

Google v současnosti nabízí dvě placené služby. První začal s hudbou, kde máte možnost si pořídit za měsíční předplatné v hodnotě 149 Kč neomezený přístup k obsahu, přičemž jsou součástí funkce jako Rádio a stahování pro offline použití. Druhá služba se jmenuje Youtube Red, která nabízí sledování videí bez reklam, přístup k prémiovému obsahu a také možnost stahování videí pro offline sledování. Pakliže si uživatel pořídí Youtube Red, automaticky získá jako bonus Hudbu Play Naplno.

Lyor Cohen (ředitel pro hudbu v rámci služby Youtube) se nechal slyšet, že se tyto dvě služby spojí. Má to vést k lepší přehlednosti, od čeho se očekává, že uživatelé nebudou zmateni při rozhodování, kterou službu si pořídit. Bohužel již nebylo řečeno, jestli se sloučí jedna služba pod druhou, nebo dojde k vytvoření zcela nového produktu, jenž bude vše zastřešovat.

Taktéž jsme se nedozvěděli, kdy dojde k tomuto sloučení. Otázkou je, jaký to bude mít dopad například pro české uživatele, kteří si nyní mohou pořídit Hudbu Play Naplno. Nelze zatím počítat s tím, že po přejmenování nebo vytvoření nové služby bychom měli mít přístup i k funkcím v rámci Youtube Red. Služba jako taková je dostupná ve velmi omezeném měřítku a zatím to nevypadá na globální spuštění.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

MartinVavra

27. 7. 2017, 17:42

U nas toho chybi od Google vicero. Treba rodinny balicek, kdy to nemusim kupovat 4* a hry muzeme navzajem sdilet. Stejne tak oficialni obchod s HW a spoustu dalsich.

Hlavne ze u nas dela zastoupeni jen PPC, na cemz google vydelava primarne.

Přemysl Vaculík

VIP 27. 7. 2017, 17:44

Na toto se ptám neustále, ale rozhodnutí musí padnout v USA.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim