reklama

Nejzajímavější příslušenství pro váš mobilní telefon sponzorovaný článek

Nejzajímavější příslušenství pro váš mobilní telefon [sponzorovaný článek]
2017-07-01T08:55:57+01:00
• 1. 7. 2017

Léto je konečně tady. Máte už naplánovanou dovolenou a sepsaný seznam „Co nezapomenout”? Tak my vám jej trochu rozšíříme o pár nezbytností, bez kterých se vy a ani váš mobil na cestách neobejdete. A jelikož víme, že po všech těch platbách, které jste museli za dovču utratit, asi zrovna nehýříte penězi, tak se podíváme na levné nákupy z AliExpressu.

A aby byly nákupy ještě levnější, doporučujeme využít Plnou Peněženku. Jedná se o cashback portál, který vám vrací peníze za běžné nákupy. Stačí se zaregistrovat a pouze prokliknout do eshopu, se kterým Plná Peněženka spolupracuje (žádný strach, momentálně mají v nabídce přes 400 eshopů od známých, jako je Kasa.cz, Mall.cz, Bonprix.cz, přes ty méně známé a specializované, takže si určitě vždy vyberete). Nakoupíte a zaplatíte v eshopu, jak jste zvyklí, a můžete se radovat z cashbacku. Výše cashbacku je u každého eshopu jiná, získat zpět můžete až 15 %.

Registrujte se na Plné Peněžence nyní zdarma a navíc s 50 Kč vstupním bonusem. Cashback lze kdykoli převést na BÚ, je to jednoduché a vlastně vyděláváte nakupováním, určitě vyzkoušejte. A k našemu štěstí se v nabídce nachází také AliExpress, u kterého je cashback 5 %.

Teď víte, jak udělat levné nákupy ještě levnějšími. A co vlastně budete nakupovat? Máme pro Vás pár tipů a vychytávek, které jsou k využití nejen na dovolenou a nejen přes léto. 

Pojistěte si výdrž své baterie powerbankou 6000mAhJestli se vám nechce nosit něco navíc, můžete si pořídit i  dobíjecí obal, který je vlastně přídavná powerbanka 5800mAh. Telefon nabije a ještě jej ochrání.

 

Voděodolný obal na mobil je levný, praktický a prodejce má s tímto výrobkem mnoho kladných recenzí, tak se nemusíte bát propustnosti.

Běháte-li rádi, pořiďte si obal na běh s kapsičkou na klíč.

Když už jsme u toho běhu, co takhle Bluetooth sluchátka?

Chystáte se na dovolenou autem? Tak to se Vám bude hodit nabíječka do auta pro dvě USB.

A pro ty, kteří budou sedět na zadních sedadlech, se bude hodit 3metrový USB kabel.

Nezapomeňte si z dovolené přivézt spoustu selfíček, které hravě pořídíte se selfie tyčí.

A jestli fotíte rádi na telefon, tak užijete také tyto přídavné čočky, např pro efekt fish eye.

Nikomu z nás by se asi nechtělo na dovolené řešit rozbité sklo, předejděte tomuto problému extra tvrdým ochranným sklem.

A když už budete z dovolené doma, nechte si vyrobit Váš jedinečný kryt na mobil s vlastní fotografií.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim