Google Earth se otevře uživatelům

Google Earth se otevře uživatelům
2017-07-14T16:59:13+02:00
• 14. 7. 2017
3

Pakliže se dnes chcete podělit o své zážitky nebo zkušenosti, můžete využít mnoho sociálních sítí – Facebook, Google+, Twitter, Swarm, Instagram atd. V následujících letech se k nim přidá i Google Earth.

Google Earth je v tuto chvíli uzavřenou službou, kterou si řídí v podstatě jen Google. Kromě mapových informací zde najdeme i příběhy a zajímavé informace, vše pod taktovkou specializovaných týmů. V rámci představení nového projektu kolem Amazonského tropického deštného pralesu bylo zmíněno, že se v horizontu tří let otevře Google Earth i běžným uživatelům.

Díky tomu budeme moci zveřejňovat příběhy, fotografie i videa přímo v této službě. Všechen obsah bude moci být soukromý nebo i veřejný. Rebecca Moore, ředitelka Google Earth, očekává, že uživatelé budou sdílet rodinné příběhy, zážitky z výletů a podobně.

Skoro by se dalo říci, že by se mělo jednat o obdobnou funkci, jakou najdeme v Google Mapách, ale v Google Earth by měl být obsah více osobitý a zaměřený na zážitky. Budeme si muset počkat, jestli se tato novinka setká s úspěchem.

Zdroje: reuters.com, engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Google zrusil krome jineho Picasu, Panoramio a pry chce zrusit i samostatnou aplikaci Google Earth. Tak si rikam at si trhne nohou, a ze uz nebudu prispivat nikam a delat se s nicim. Urcite ne tam, kde to muze vsemocny Google znicit!

Jiří Mrázek

15. 7. 2017, 11:17

Google Earth už nepoužívám léta. Ani jsem nevěděl že ještě existuje, nebýt toho jejich redesignu a že se o tom všude psalo.

Tak Google Earth mel uz pred mnoha lety funkci vkladani uzivatelskych fotografii, tzv. Panoramio. Bude to asi neco podobneho..

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat