reklama

Nováček Gretel láká u modelu S55 na duální kameru a čistější Android

Nováček Gretel láká u modelu S55 na duální kameru a čistější Android
2017-09-03T13:43:55+01:00
• 15. 7. 2017

Gretel je nová čínská značka, která přišla na trh v březnu. Za pět měsíců stihla představit čtyři telefony a nyní přihází pátý. Jmenuje se Gretel S55 a opět jde výrobci primárně o to, aby co nejvíce byla snížena cena na minimum. Všechny telefony stojí pod 100 eur (> 2600 Kč) a nabízejí jen základní hardware. Řada A s modely A9, A6 a A7 se dá považovat pouze za záložní telefony, model GT6000 už se dá považovat za přijatelnější, jelikož již alespoň nabízí 2 GB RAM, duální kameru a 6000 mAH baterii. Nyní výrobce chrlí další model s názvem S55.

gretel S55

Očekávejte spíše podprůměrný výkon, ale dobrou cenu

Výrobce zatím odhalil pouze zadní vzhled telefonu, kde můžeme vidět, že bude disponovat duálním fotoaparátem. Pod fotoaparátem je lokalizován snímač otisků prstů. Na horní straně je vidět ještě jack 3,5mm, dole je umístěn malý reproduktor. Operační systém bude skoro čistý, bez nástavbový Android 7. Přední displej dle slov výrobce má 5,5″ spolu s 2,5D sklem.

Dále můžeme už jen spekulovat, jaké specifikace telefon nabídne. Pravděpodobně bude mít 2 GB operační paměti spolu s 16 GB interního úložiště. Problémem bude čip, který bude od Mediateku a pravděpodobně půjde o jeden ze starších levných procesorů z nižší třídy. Baterie by mohla překročit hranici 3000 mAh. Cena bude s největší pravděpodobností opět pod 100 eur, takže i s celními poplatky za zcela nový telefon nezaplatíte pravděpodobně více než 3000 Kč. Gretel 55 bude dostupný ve čtyřech barvách: modrá, červená, černá a zlatá.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim