reklama

Youtube si pohrává s automatickým přehráváním

Youtube si pohrává s automatickým přehráváním
2017-06-06T18:53:16+02:00
• 6. 6. 2017

Aplikace Youtube nedávno prošla značnou proměnou. Zároveň jsme přišli o dvě funkce – přecházení mezi záložkami gestem a náhledy videí podržením prstu. Nyní dochází k testování nové funkce, která se týká záložky Odběry.

Nově si Youtube pohrává s automatickým přehráváním videí při procházení. Vždy se spustí to, které je na středu obrazovky. Ke spuštění dojde jen ve vertikálním zobrazení. To ale není jediná změna, s kterou si vývojáři pohrávají.

Aktuální vs. testovací verze

Jak můžete vidět na snímcích výše, došlo k přeuspořádání tlačítek. Jelikož se video automaticky spustí, můžete jej rovnou hodnotit palcem nahoru, sdílet, nebo si jej přepnout do mini zobrazení. Video se spouští ve standardním přehrávači, kde jsou dostupné funkce pro vložení do seznamu videí, opět sdílení a také menu pro nastavení videa.

Pokud si jej umístíte do menšího zobrazení, funkce automatického přehrávání ve streamu je pozastavena. Automaticky přehrávané video lze pozastavit rovnou ve streamu Odběrů. Funkce se aktivovala automaticky a je nastavena tak, že k přehrávání dochází i na mobilních datech. V rámci nastavení aplikace Youtube lze novinku vypnout nebo ji nechat povolenou jen při připojení k WiFi.

Youtube tuto novinku pravděpodobně jen testuje a je dostupná pro vybrané uživatele. V našem případě máme aplikaci ve verzi 12.19.56, přičemž na dalším zařízení se stejnou verzí není k dispozici.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim