Vodafone rozdává 2 GB dat na prázdniny

Vodafone rozdává 2 GB dat na prázdniny
2017-06-20T14:49:42+02:00
• 20. 6. 2017
1

Vodafone má ve zvyku k nějaké příležitosti rozdávat dárky zdarma svým zákazníkům. I tentokrát jsme se dočkali letního překvapení, které lze získat skrze jeho aplikaci. Konkrétně rozdává 2 GB dat k vybraným tarifům.

bonusový kredit za dobíjení

Vodafone slaví získání certifikátu Best in Test za kvalitu hlasových služeb a datových přenosů od P3 communications i se svými zákazníky. Zákazníkům s měsíčními datovými balíčky v tarifu i v předplacené kartě dá na léto do aplikace Můj Vodafone 2 GB dat zdarma. V průběhu následujících dní najdou zákazníci tato data jako dárek přímo v aplikaci Můj Vodafone. Vybrat dárek si mohou jednou a nejdéle do konce prázdnin.

Svá data navíc si můžete vyzvednout jen jednou a platnost balíčku je na aktuální platné zúčtovací období a jedno celé následující..Konkrétně lze dárek použít u:

  • Nabídku lze aktivovat k opakovaným balíčkům ke kartě 150 MB dat a SMS v síti neomezeně FIX, 500 MB dat a SMS v síti neomezeně FIX, Komplet v síti FIX a Komplet do všech sítí FIX a 1,5 GB a SMS v síti FIX.
  • Nabídku dat lze aktivovat ke všem měsíčním datovým tarifům vyjma tarifů Mobilní připojení Turbo, Připojení bez kabelu/+, tarify Internet na doma (ADSL), Připojení na dlouho, Připojení na měsíc, Vodafone M2M Data a Připojení pro služby Standard/Premium, Připojení bez kabelu Naplno, Data Naplno 250 MB, Data Naplno 500 M, Data Naplno 5 GB, Data Naplno 10 GB, Data Naplno 20 GB

Nabídku je možné využít v aplikaci Můj Vodafone v době od 20. 6. 2017 do 31. 8. 2017. Konkrétněí pravidla najdete na oficiálních stránkách operátora. Zákazníci s novými tarify Red Naplno mají dárek v podobě 2 GB dat zdarma k dispozici navíc nejen o prázdninách, ale každý měsíc.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

21. 6. 2017, 6:31

Nikde nevidím nabídku v aplikaci, nic to nevyskakuje atd. jako např. v případě vánočních dárků… tak nevím…

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat