reklama

Vodafone rozdává 2 GB dat na prázdniny

Vodafone rozdává 2 GB dat na prázdniny
2017-06-20T14:49:42+02:00
• 20. 6. 2017
1

Vodafone má ve zvyku k nějaké příležitosti rozdávat dárky zdarma svým zákazníkům. I tentokrát jsme se dočkali letního překvapení, které lze získat skrze jeho aplikaci. Konkrétně rozdává 2 GB dat k vybraným tarifům.

bonusovĂ˝ kredit za dobĂ­jenĂ­

Vodafone slaví získání certifikátu Best in Test za kvalitu hlasových služeb a datových přenosů od P3 communications i se svými zákazníky. Zákazníkům s měsíčními datovými balíčky v tarifu i v předplacené kartě dá na léto do aplikace Můj Vodafone 2 GB dat zdarma. V průběhu následujících dní najdou zákazníci tato data jako dárek přímo v aplikaci Můj Vodafone. Vybrat dárek si mohou jednou a nejdéle do konce prázdnin.

Svá data navíc si můžete vyzvednout jen jednou a platnost balíčku je na aktuální platné zúčtovací období a jedno celé následující..Konkrétně lze dárek použít u:

  • NabĂ­dku lze aktivovat k opakovanĂ˝m balĂ­ÄŤkĹŻm ke kartÄ› 150 MB dat a SMS v sĂ­ti neomezenÄ› FIX, 500 MB dat a SMS v sĂ­ti neomezenÄ› FIX, Komplet v sĂ­ti FIX a Komplet do všech sĂ­tĂ­ FIX a 1,5 GB a SMS v sĂ­ti FIX.
  • NabĂ­dku dat lze aktivovat ke všem mÄ›sĂ­ÄŤnĂ­m datovĂ˝m tarifĹŻm vyjma tarifĹŻ MobilnĂ­ pĹ™ipojenĂ­ Turbo, PĹ™ipojenĂ­ bez kabelu/+, tarify Internet na doma (ADSL), PĹ™ipojenĂ­ na dlouho, PĹ™ipojenĂ­ na mÄ›sĂ­c, Vodafone M2M Data a PĹ™ipojenĂ­ pro sluĹľby Standard/Premium, PĹ™ipojenĂ­ bez kabelu Naplno, Data Naplno 250 MB, Data Naplno 500 M, Data Naplno 5 GB, Data Naplno 10 GB, Data Naplno 20 GB

Nabídku je možné využít v aplikaci Můj Vodafone v době od 20. 6. 2017 do 31. 8. 2017. Konkrétněí pravidla najdete na oficiálních stránkách operátora. Zákazníci s novými tarify Red Naplno mají dárek v podobě 2 GB dat zdarma k dispozici navíc nejen o prázdninách, ale každý měsíc.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

21. 6. 2017, 6:31
Android aplikace

Nikde nevidĂ­m nabĂ­dku v aplikaci, nic to nevyskakuje atd. jako napĹ™. v případÄ› vánoÄŤnĂ­ch dárkĹŻ… tak nevĂ­m…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim