reklama

Velká letní soutěž o hodnotné ceny

Velká letní soutěž o hodnotné ceny
2017-07-09T19:31:21+02:00
• 27. 6. 2017

Milí čtenáři, máme pro vás soutěž o hodnotné ceny z obchodu Gearbest. Nyní hrajeme o tři zajímavé výhry. Vítězem hlavní ceny bude pouze jeden účastník a ten si domů odnese chytrá náramek, bezpečností kamerku a VR brýle. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky. Další účastníci však nemusí zoufat. Dalších dvacet vylosovaných účastníků dostane měsíční předplatné naší aplikace.

Lákavé ceny

Výherce letní soutěže obdrží tři skvělé ceny. První z nich je chytrý náramek neboli krokoměr Xiaomi Mi Band 2, dále Xiaomi Xiaofang smart kamera a ještě navrch dostane VR brýle Schinecon. Na dalších 10 náhodně vylosovaných výherců čeká tříměsíční předplatné naší aplikace.

Xiaomi Mi Band 2

Hlavním lákadlem je krokoměr od Xiaomi v hodnotě 500 Kč nabízí možnost měření kroků a další pohybové aktivity. Taktéž měří spánek, disponuje jemným budíkem, navíc je vodotěsný a na jedno nabití vydrží až 60 dní. K telefonu ho připojíte pomocí aplikace, kde se vám zaznamenávají každodenní neměřené hodnoty. Verze dva navíc disponuje měřičem tepové frekvence.

Xiaomi chytrá krabička k televizi

Pomocí této krabičky uděláte ze své televize chytrou televizi s operačním systémem Android 6.0. Tato mezinárodní verze zaručuje mezinárodní funkčnost a svému uživateli nabídne díky čtyřjádrovému procesoru Cortex A53 sledování filmů v HDR a ve 4k rozlišení. K televizi ji připojíte pomocí HDMI kabelu a k internetu pomocí Wi-Fi modulu. Navíc krabička od Xiaomi podporuje systém reproduktorů 5.1, takže při sledování filmů si dopřejete tu nejvyšší možnou kvalitu.

VR brýle

Brýle Schinecon určené pro prozkoumávání virtuální reality umožní uživateli pohodlné pozorování všech tajů VR filmů, her a mnoho dalšího. Velikostně jsou určeny pro 4,7 až 5,5″ telefony. Brýle váží pouhých 150 g, a tedy nejsou nijak těžké na hlavě.

Naše aplikace

Prémiové funkce naší aplikace pro chytré telefony čekají na dvacet náhodně vylosovaných účastníků. Díky naší aplikaci, která je jako jediná plnohodnotná mezi českými portály o mobilních telefonech nabízí svým čtenářům pravidelně doručovaný obsah o novinkách ve světě telefonů a moderních technologiích. Dvacet výherců obdrží měsíc předplatného zdarma.

logo-app Dotekománie.cz Michal Mroček Zdarma ANDROID

Odpovězte na následující otázky:

Pakliže vám nejde posouvání formuláře, otevřete si jej skrze tento odkaz

Předání výher

Hlavní výherce bude kontaktován na e-mail, kde bude srozuměn s obdržením výhry. Ostatní vylosovaní výherci předplatného též budou kontaktováni e-mailem.

Pravidla

  1. Pořadatelem soutěže je Dotekománie.cz.
  2. Soutěž se koná v termínu 27. 6. 2017 – 9. 7. 2017 (20:00).
  3. Soutěže se nemohou zúčastnit redaktoři či spolupracovníci Dotekománie.cz.
  4. Výhercem se stane osoba, která správně odpoví na všechny tři otázky. Pokud bude více soutěžících mít u otázky č. 3 stejnou odpověď, bude výherce vybrán losem.
  5. Výherce hlavní ceny bude kontaktován e-mailem, kde mu bude sděleno, jak může nabýt slíbených výher.
  6. Dvacet výherců měsíčního předplatného aplikace Dotekománie taktéž bude kontaktováno e-mailem.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  8. Účastník soutěže tímto poskytuje Dotekománii souhlas, aby jeho osobní údaje byly použity pro interní potřeby v souladu s českým právním řádem. Pouze v rámci soutěže.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Sponzor soutěže

Sponzorem soutěže se stal mezinárodní obchod  s elektronikou Gearbest sídlící v Číně. Gearbest je obchodem na světové úrovni s velkým množstvím věcí přímo na skladě, navíc za nízké ceny.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim