reklama

Samsung Galaxy C10 – známe nové specifikace a možnou cenu

Samsung Galaxy C10 – známe nové specifikace a možnou cenu
2017-06-11T09:30:04+02:00
• 11. 6. 2017

Dlouho kolující spekulace kolem modelu Galaxy C10 se momentálně rozrůstají o novou část specifikací, která byla navíc doplněna i o možnou prodejní cenu. Pro společnost Samsung půjde o stěžejní zařízení, neboť má jít o první telefon vybavený dvěma fotoaparáty zapadající do vyšších řad ve střední třídě. Čínská pobočka jihokorejského výrobce údajně již testuje tuto novinku, tudíž odhalení lze očekávat v řádech několika měsíců.

Server Asia Business Daily mu připisuje 6palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu místo připravovaného Exynosu 7872 se šesti jádry pod kapotou. Výbava pokračuje 6GB operační pamětí RAM a 64GB nebo 128GB úložištěm. Přítomnost slotu pro paměťové microSD karty není v současnosti potvrzena.

V seznamu specifikací nechybí nevyměnitelná 4 000mAh baterie, dva neupřesněné senzory fotoaparátu v zadních partiích či speciálně vyhrazené tlačítko pro virtuální asistentku Bixby, kterou zatím uživatelé příliš kladně neohodnotil. Závěrem zbývá dodat, že k oficiálnímu odhalení dojde během 3. čtvrtletí tohoto roku a konečná prodejní cena za 64GB variantu bude asi 3 499 čínských jüanů (tj. cca 12 052 Kč).

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim