reklama

Samsung Galaxy C10 – známe nové specifikace a možnou cenu

Samsung Galaxy C10 – známe nové specifikace a možnou cenu
2017-06-11T09:30:04+01:00
• 11. 6. 2017

Dlouho kolující spekulace kolem modelu Galaxy C10 se momentálně rozrůstají o novou část specifikací, která byla navíc doplněna i o možnou prodejní cenu. Pro společnost Samsung půjde o stěžejní zařízení, neboť má jít o první telefon vybavený dvěma fotoaparáty zapadající do vyšších řad ve střední třídě. Čínská pobočka jihokorejského výrobce údajně již testuje tuto novinku, tudíž odhalení lze očekávat v řádech několika měsíců.

Server Asia Business Daily mu připisuje 6palcový Super AMOLED displej s Full HD rozlišením. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu místo připravovaného Exynosu 7872 se šesti jádry pod kapotou. Výbava pokračuje 6GB operační pamětí RAM a 64GB nebo 128GB úložištěm. Přítomnost slotu pro paměťové microSD karty není v současnosti potvrzena.

V seznamu specifikací nechybí nevyměnitelná 4 000mAh baterie, dva neupřesněné senzory fotoaparátu v zadních partiích či speciálně vyhrazené tlačítko pro virtuální asistentku Bixby, kterou zatím uživatelé příliš kladně neohodnotil. Závěrem zbývá dodat, že k oficiálnímu odhalení dojde během 3. čtvrtletí tohoto roku a konečná prodejní cena za 64GB variantu bude asi 3 499 čínských jüanů (tj. cca 12 052 Kč).

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim