LeEco neuhlídalo model Le Max 3

LeEco neuhlídalo model Le Max 3
2017-06-20T07:40:04+02:00
• 20. 6. 2017
2

Nový nejvyšší model zanedlouho zařadí společnost LeEco do své nabídky mobilních zařízení. Mělo by se jednat o novinku s názvem Le Max 3 a na internet nedávno unikly fotografie, které odhalují jeho konečnou podobu a zároveň potvrzují dříve spekulované specifikace. Čínský výrobce chce navázat na předchozí generaci, tudíž lze očekávat velmi podobné zpracování nebo mírně vylepšenou výbavu uvnitř telefonu.

Po stránce designového zpracování bude hodně blízký loňskému modelu Le Max 2. V čele se pravděpodobně ukáže 5,7palcový displej s neupřesněným rozlišením, bez postranních rámečků a ještě trojice kapacitních tlačítek u spodní brady. Snímač otisků prstů opět naleznete v zadní části pod přisvětlovacími LED diodami či dvěma senzory fotoaparátů, avšak jejich přesné rozlišení bohužel zatím neznáme.

Hardwarová část určitě nabídne sestavu 6GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 128 GB. Nicméně se proslýchá, že dorazí také verze se 64GB úložištěm nebo 8GB operační pamětí RAM. Vše bude asi řídit čtyřjádrový procesor Snapdragon 821 od Qualcommu po boku grafického čipu Adreno 530. Po vzoru ostatních producentů má být součástí systému vlastní hlasový asistent.

Zdroj: news4c.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Pavel Žurek

20. 6. 2017, 9:28

snapdragon 821 a 11. dubna?

Jan Klimeš

20. 6. 2017, 8:41

Uvedení 11. dubna, to je nějak za dlouho …?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat