reklama

Fitbit Flex 2 vybuchl a poranil majitelce zápěstí

Fitbit Flex 2 vybuchl a poranil majitelce zápěstí
2017-05-02T07:29:51+01:00
• 2. 5. 2017
2

Pokud jakékoliv zařízení disponuje baterií, může kdykoliv explodovat. Proti podobnému neštěstí není imunní nejen Samsung, ale také další přední výrobci. K menší explozi došlo dokonce také u Fitbit náramku.

Dina Mitchell, majitelka Fitbit Flex 2, v nedávném rozhovoru uvedla, že během čtení její oblíbené knihy došlo k vznícení baterie jejího chytrého náramku. Mitchell se nyní potýká s popáleninami druhého stupně, neboť na zápěstí měla částečně roztavený plast. Fitbit náramek používala pouhé dva týdny.

Společnost Fitbit se ihned s paní Mitchellovou spojila a nabídla jí náhradní zařízení. Firma navíc tvrdí, že uživatelé nemají důvod přestat používat Flex 2, protože se jedná o vůbec první nehodu, která byla zaznamenána. Výrobce si je tedy určitým způsobem jist, že právě jeho náramky jsou bezpečné. Kromě toho je baterie tak malá, že je vysoce nepravděpodobné, že by se podobná situace mohla opakovat.

Fitbit se však nyní bude muset na celý případ podívat a vše co nejrychleji důkladně prošetřit. Flex 2 byl představen již v loňském roce, a to za cenu 99 dolarů (což je asi 2 475 Kč bez DPH).

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

wil hermes

2. 5. 2017, 14:39
Android aplikace

prosím vás, jaká je souvislost mezi velikostí baterie a pravděpodobností výbuchu? :)

Matěj Vondráček

14. 8. 2017, 23:10
Android aplikace

Hádám, že myslí, že se výbuch znásobí díky řetězové reakci. Ovšem Note 7 vybuchoval, protože baterie byla příliš úzká. Takže jen další blábol ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim