reklama

ZTE ukázalo nový Axon 7s

ZTE ukázalo nový Axon 7s
2017-04-23T09:14:29+01:00
• 23. 4. 2017

Společnost ZTE zatím jen pro zahraniční média vydala tiskovou zprávu k mobilní novince s názvem Axon 7s. Jedná se pouze o mírně aktualizovanou variantu svého předchůdce, kterou ovšem čínský výrobce ještě drží víceméně pod pokličkou, protože k ní neprozradil mnoho přesných specifikací. Jednu z hlavních rolí budou také hrát zvýšené bezpečnostní prvky a ty mají především zajmout vládní organizace.

Co se týče výrazných změn, tak jsou v podstatě jen dvě. Původní procesor Snapdragon 820 od Qualcommu vystřídá novější Snapdragon 821 se čtyřmi jádry pod kapotou. Druhé vylepšení lze zpozorovat u zadního fotoaparátu, kde si našlo místo i druhý senzor. Avšak u obou platí neupřesněné rozlišení. Navíc menším přepracováním prošly průduchy předního reproduktoru. Ostatní výbavu nejspíš převezeme z poslední verze.

Vpředu asi využijete 5,5palcový AMOLED displej s QHD rozlišením a technologií Force Touch. Hardwarová část dostane sestavu 4GB RAM/64GB úložiště nebo 6GB RAM/128GB úložiště. Seznam uzavírá 3 250mAh baterie, snímač otisků prstů a aktuální Android 7.1 Nougat. Budoucí majitelé ke všemu získají možnost šifrované komunikace či kancelářský balíček, což ocení třeba zmiňovaní zaměstnanci ve vládním sektoru.

Zdroj: ztedevice.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim