reklama

Nike představil limitovanou edici Apple Watch NikeLab

Nike představil limitovanou edici Apple Watch NikeLab
2017-04-26T07:14:37+01:00
• 26. 4. 2017

Je tomu již sedm měsíců, kdy americká společnost sídlící v Cupertinu představila první generaci Apple Watch Nike+. Sportovní značka Nike však posouvá hranice opět o něco dále a představuje zcela novou podobu chytrých hodinek, pod názvem Apple Watch NikeLab. Jak už samotný název napovídá, bude se jednat o limitovanou edici, která bude součástí dalších NikeLab produktů.

Nová sportovní podoba hodinek nenabízí oproti předchozí verzi Nike+ nic nového, tedy alespoň co se funkčnosti týká. Jedinou novinkou je barevné provedení – černá a bílá. Verze NikeLab perfektně kombinuje barvy, díky čemuž vytváří úžasný nový design s hliníkovým tělem Space Gray. Kromě toho má všechny funkce standardních Apple Watch Series 2 spolu s exkluzivními doplňky Nike, jako je aplikace Nike+ Run a přidané příkazy pro hlasovou asistentku Siri, které nabízí právě verze Nike+.

Nová verze hodinek bude v prodeji již za tři dny, tedy 27. dubna tohoto roku. Podle dostupných informací bude cena startovat na 369 dolarech (což je přibližně 9 225 Kč bez DPH). Za tuto cenu získáte nejmenší možné provedení hodinek, tedy 32 mm. Za větší 42 mm verzi si připlatíte dalších 30 dolarů (což je asi 9 975 Kč bez DPH).

Zdroje: gsmarena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim