reklama

Samsung Galaxy S8 – vybavenější verze a Microsoft Edition varianta Aktualizováno

Samsung Galaxy S8 – vybavenější verze a Microsoft Edition varianta [Aktualizováno]
2017-04-07T07:25:43+01:00
• 7. 4. 2017
3

Aktualizováno 7. 4.

Již jsme se dozvěděli o speciální variantě nejnovějšího top modelu od společnosti Samsung. Nyní výrobce oficiálně potvrdil, že bude uvedena ještě jedna verze, která ponese standardní označení Samsung Galaxy S8. Oproti představeným novinkám nabídne 6 GB RAM a úložiště o velikosti 128 GB.

V tuto chvíli bude novinka dostupná jen v Jižní Koreji, kde bude stát 1 155 000 wonů, což je v přepočtu 25 500 Kč. Předobjednávky započnou na konci tohoto měsíce. Údajně se tato nejvyšší verze dostane i na čínský trh. Bohužel nemáme jakékoliv informace, jestli Samsung plánuje uvedení i na jiných trzích.

Původní článek 31. 3.

Microsoft se už nějakou dobu snaží prosadit se na trhu se smartphony. Zatím se jeho snahy dají hodnotit jako neúspěšné, aspoň v oblasti operačních systémů. Na druhou stranu nabízí poměrně hodně aplikací pro Android i iOS, přičemž ve své nabídce má také verzi asistentky Cortany pro konkurenční systémy. Nyní přichází s novinkou, která vznikla ve spolupráci se Samsungem.

Konkrétně došlo na vytvoření speciální edice představených novinek Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+.  Nesou přívlastek Microsoft Edition. Ačkoliv byste čekali celkem rozsáhlé modifikace oproti běžným modelům, tak ve skutečnosti se změny týkají jen výbavy aplikací. Ty navíc nejsou nikterak předinstalované. Microsoft uvádí, že po rozbalení a připojení k WiFi dojde k dodatečnému stažení aplikací jako Office, OneDrive, Cortana, Outlook atd.

Samsung Galaxy S8(+) Microsoft Edition se bude prodávat v tuto chvíli jen v oficiálních obchodech Microsoft Store v USA od 21. dubna za běžnou cenu. Možná by se dalo říci, že se jedná o husarský kousek Samsungu, který takto získal možnost prodávat Android smartphone přímo skrze Microsoft. Navíc Galaxy S8 v této verzi bude obsahovat celkem tři asistenty – Google Assistant, Cortana a Bixbe.

Zdroje: theverge.com, fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Štěpánek

7. 4. 2017, 7:39
Android aplikace

Ten aprílový nadpis by měl jít už asi pryč.

jindra_2

1. 4. 2017, 0:25

Povedený apríl :) Jeden jsem dnes na cestě do Velké Ameriky také objevil – přímo v google mapách : http://teleforum.cz/viewtopic.php?f=68&t=2105 … Snad pobaví i Vás :)

Vojta Vilímec

31. 3. 2017, 16:05
Android aplikace

Úplná zbytečnost.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim