reklama

Dropbox – skenovánĂ­ dokumentĹŻ pĹ™icházĂ­ na Android

Dropbox – skenovánĂ­ dokumentĹŻ pĹ™icházĂ­ na Android
2017-04-14T07:49:11+02:00
• 14. 4. 2017

Majitelé iOS zařízení mohou již nějakou dobu využívat možnost skenování dokumentů skrze aplikaci Dropbox. Funkce se chlubí inteligentním rozpoznáváním, přičemž se používá i strojového učení a pokročilých algoritmů.

Odkaz na animaci

Novinka pĹ™icházĂ­ na Android a pracuje obdobnÄ› jako na iOS. V prvnĂ­ fázi focenĂ­ mĹŻĹľete vidÄ›t, jak se aplikace snaží rozpoznat umĂ­stÄ›nĂ­ a velikost dokumentu, kterĂ˝ chcete zaznamenat. PĹ™i slabším osvÄ›tlenĂ­ to chvĂ­li vypadá jako generátor geometrickĂ˝ch tvarĹŻ – docházĂ­ ke špatnĂ© identifikaci. Po pořízenĂ­ snĂ­mku se pĹ™ipravte, Ĺľe aplikace bude chvĂ­li zpracovávat vstupnĂ­ data.

Samozřejmě jsou zde k dispozici nástroje pro editaci, či úpravu vyfoceného dokumentu. Můžete upravovat rohy, měnit vlastnosti snímku a podobně. Následně musíte vybrat, v jakém formátu se má dokument uložit (PNG nebo PDF). Dále zvolíte umístění a vše je hotovo.

BohuĹľel pĹ™i kaĹľdĂ©m skenovánĂ­ jsem byl nucen zvolit umĂ­stÄ›nĂ­ – aplikace si nepamatovala pĹ™edchozĂ­ cĂ­l ukládánĂ­. V porovnánĂ­ s Google Diskem, kterĂ˝ takĂ© disponuje moĹľnostĂ­ skenovánĂ­ dokumentĹŻ, nenabĂ­zĂ­ Dropbox takovou rychlost. Google Disk v tomto porovnánĂ­ poráží Dropbox na plnĂ© čáře, a to dokonce v kvalitÄ›. SoudĂ­m na základÄ› vlastnĂ­ho srovnánĂ­ na Nexusu 6P.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim