reklama

LeEco Le 2s dostane dva fotoaparáty

LeEco Le 2s dostane dva fotoaparáty
2017-03-01T10:00:02+02:00
• 1. 3. 2017

Ačkoliv jsme teprve na začátku nového roku, tak již dnes můžeme s jistotou říci, že v letošním roce budou mít žně telefony s dvěma senzory u hlavního fotoaparátu. Další takové zařízení chystá společnost LeEco, která získala potřebnou certifikaci pro zahájení prodeje od čínského telekomunikačního úřadu TENAA. Model s kódovým označením LEX656 by v konečném výsledku mohl být oficiálně představen jako Le 2s.

Přední část zabere 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, pod kterým poběží neupřesněný procesor s deseti jádry (nejspíš Helio X20 nebo X25 od MediaTeku) taktovaný na frekvenci 2,3 GHz a operační paměť RAM o velikosti 4 GB. Vnitřní paměť v základu pojme 32 GB uživatelských dat. Z dostupných rozměrů zaujme udaná tloušťka 7,5 mm či hmotnost 168 gramů. Celkovou výdrž zajistí baterie s kapacitou 3 900 mAh.

Zadní partie disponují dvěma senzory fotoaparátu, přičemž jeden z nich bude mít rozlišení minimálně 13 megapixelů. Dále nechybí dvě přisvětlovací LED diody a snímač otisků prstů. Mezi ostatní specifikace patří přední 8megapixelová kamerka, systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow nebo funkce dual-SIM (verze LEX659). Poslední informace patří barevným provedení, které zastoupí bílá, červená, stříbrná, šedá, zlatá barva.

Zdroj: mysmartprice.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim