reklama

Xiaomi Mi Max 2 nabídne 6,44palcový displej, 6 GB RAM a mnoho dalšího

Xiaomi Mi Max 2 nabídne 6,44palcový displej, 6 GB RAM a mnoho dalšího
2017-02-27T08:30:18+02:00
• 27. 2. 2017
1

Na internetu se objevila zcela nová informace týkající se dosud nepředstaveného modelu Xiaomi Mi Max 2. Čínský výrobce zřejmě nastavil budoucnost telefonů, neboť se modelem Mi Mix inspiruje také Samsung a LG. Jejich nové vlajkové lodě budou taktéž takřka bez rámečků. Ovšem i tak bude v této kategorii naprostou jedničkou Mi Mix či Mi Max 2.

Model Galaxy S8 a LG G6 si jen přece nějaký ten malý kus rámečků zachová, hlavně kvůli lepšímu uživatelskému ovládání. Ovšem to není případ společnosti Xiaomi. Ta má s druhou generací Mi Max skutečně velké plány – vůbec žádné rámečky, „brutální“ výkon a skvělý fotoaparát.

Druhá generace Xiaomi Mi Max, podle nově zveřejněných informací, bude disponovat prostorným 6,44palcovým displejem. Srdcem celého telefonu pak bude procesor Snapdragon 660. O dočasně spuštěné soubory a aplikace se postará operační paměť o velikosti 6 GB. Budoucí zájemci se mohou také těšit na vnitřní úložiště, které nabídne kapacitu až 128 GB. Baterie pak bude vybavena 5 000 mAh kapacitou. Design a celkové konstrukční provedení se bude velmi podobat aktuálnímu modelu Mi Max.

Stejně jako u doposud uniklých informací není ani tato oficiálně potvrzena. Tudíž bychom vše měli brát na lehkou váhu. Nicméně, jestliže se jedná o pravdivé zprávy, mohli bychom se dočkat skvělého phabletu za relativně nízkou cenu.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vojta Vilímec

27. 2. 2017, 11:07
Android aplikace

Mi Max 2 ne, chci Mi Mix 2 :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim