reklama

Společnost Huawei odhalila kameru pro 360° snímání nesoucí označení Honor VR

Společnost Huawei odhalila kameru pro 360° snímání nesoucí označení Honor VR
2017-02-24T12:30:24+02:00
• 24. 2. 2017

V dnešní době se čím dál více společností zaměřuje na virtuální realitu a sociální sítě začínají podporovat 360° fotografie a videa. Díky tomu je potřeba více možností k zachycení takového obsahu. Jedním z prvních, kdo se začal více zajímat o tuto technologii, byla společnost Samsung, která uvedla na trh kamerku Samsung Gear 360. Samsung však není jediný, kdo s kamerkou pro zachycení 360° obsahu přišel. Nyní společnost Huawei odhalila kamerku nesoucí označení Honor VR, která byla v tichosti vyvíjena spolu s Insta360.

360° kamera

Ačkoli MWC v Barceloně začíná až příští týden, tak tato kamerka byla odhalena společností Huawei již nyní. Bohužel však bez podrobnějších specifikací, které budou s největší pravděpodobností odhaleny až na MWC. Nyní je však známý fakt, že kamerka bude kompaktních rozměrů a bude možné ji přidělat na mobilní telefon. Poslední známou specifikací je rozlišení, které by mělo dosahovat na 3K pro fotografování i záznam videa.

Honor_VR

Co se ceny a dostupnosti na našem trhu týče, tak si budeme muset počkat na konkrétnější informace.

Zdroje: ubergizmo.com, pocket-lint.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim