Verne: The Himalayas – užijte si let nad Himálajem Android

Verne: The Himalayas – užijte si let nad Himálajem [Android]
2017-01-19T07:55:10+02:00
• 19. 1. 2017
1

Google mapy patří k nejpropracovanějším, jaké můžete ke svému užitku používat. Jsou neustále aktualizovány a vylepšovány funkcemi. Pokud máte rádi hory a chtěli byste se podívat například do Himálaje, pak vám to díky Google Mapám a chytré aplikaci Verne bude umožněno pohodlně z vašeho pohodlí domova.

Verne: The Himalayas

V mnohých lokacích se nacházejí i reálné fotografie s informacemi o vrcholech. Na obrázku jsem vybral fotku s nejvyšší horou Mount Everestem. Vše vypadá velmi zdařile, ale musím podotknout, že byste neměli očekávat hodiny zábavy, aplikace je spíše vedena jako poučná.

V aplikaci ovládáte malého bílého panáčka, se kterým se lze pohybovat pomoci tlačítek na displeji. Objevíte se ve zmenšeném modelu těchto hor, které mají přesný vzhled, díky přesnosti map.

S panáčkem můžete procházet mezi horami, anebo využívat různá zákoutí, kde se skrývají lákadla v podobě například deštníku. Ten vám při výskoku zpomalí váš pád, takže si můžete hory prohlížet i takovýmto způsobem.

Verne: The Himalayas je dostupná pro operační systém Android. Uvnitř se neskrývají žádné in-app platby. Pro plynulý běh budete potřebovat zařízení minimálně ze střední třídy.

logo-app Verne: The Himalayas Google Creative Lab Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Marek Mieč

19. 1. 2017, 10:22

Zajímavé, ale že bych si kvůli tomu instaloval další aplikaci se mně nechce

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat