reklama

Načítací obrazovka Androidu pro pravého geeka

Načítací obrazovka Androidu pro pravého geeka
2017-01-19T09:07:03+01:00
• 19. 1. 2017
3

Myslíte si o sobě, že jste tzv. geek v oblasti telefonů s Androidem? Pak už ve svém vymazleném zařízení s úpravami systému máte i práva pro ROOT. Pokud už nevíte, co dalšího byste si tak upravili, pak vám rozhodně doporučuji vyzkoušet následující bootovací obrazovku.

Bootování v přímém přenosu

Na scéně s Androidem je jméno Chainfire známo velmi dobře, tento člověk se zasloužil o mnoho aplikací pomáhající uživatelům s právy ROOT. Nedávno jsem narazil na zajímavou bootovací obrazovku, která vám místo animovaného loga zobrazí log bootování.

K tomu, abyste mohli takovouto unikátní obrazovku využívat, potřebujete samozřejmě ROOT. Vypadá to tak trochu jako Matrix, ale zde uvidíte reálné hodnoty, které vaše zařízení načítá. Je možné vidět například výpis logcat, anebo adresy systémových souborů, odkud jsou načítány. Taktéž se zobrazují informace Dmesg z vašeho kernelu. Pro zaručenou funkčnost potřebujete mít minimálně Android 4.3 a vyšší.

Pokud vás aplikace zaujala, pak si ji můžete stáhnout zdarma pro svůj Android. Pokud byste měli zájem o placenou PRO verzi, pak vás vyjde na 66 Kč. Odemkne se možnost nastavení formátu zobrazení logcatu

logo-app [root] LiveBoot Chainfire Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Filip Kaňák

19. 1. 2017, 23:51

Jo tak to je už hodně dávno, co jsem tuhle „aplikaci“ používal :)

Richard Fabián

19. 1. 2017, 20:48

Parádní, díky :-)

Jirka Dittrich

19. 1. 2017, 13:16

Díky za tip

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat