reklama

UMi Z – inovátor s deseti jádry v předprodeji sponzorovaný článek

UMi Z – inovátor s deseti jádry v předprodeji [sponzorovaný článek]
2017-01-09T07:39:19+01:00
• 9. 1. 2017
1

Everbuying.net přináší novou slevu, do které se dostalo velmi dobře vybavené zařízení. Jedná se konkrétně o značku UMi známou především v zahraničí.

UM i přichází na trh s novým modelem označeným jednoduše Z. Tento mobilní telefon patří do kategorie vyšší třídy, protože svým výkonem může konkurovat nejlepším procesorům. Z je osazen procesorem s DESETI jádry. Ta jsou taktována na vysokých 2,6 GHz, což je úctyhodné vůči konkurenci. Helio X27 bude mít k dispozici RAM paměť o velikosti 4 GB. Do úložiště se vejde hodně uživatelského obsahu, jeho kapacita je totiž 32 GB s možností rozšíření pomocí micro SD karet.

Podporovány jsou dvě SIM, přičemž lze využívat LTE pásmo 800 MHz v České republice. Jestliže preferujete větší displeje, pak vás potěší 5,5 palcový fullHD obraz. Tímto se zařízení řadí k objemnějším a budou spokojeni především uživatele s větší dlaní. Využívat můžete 13MPx fotoaparát na zadní straně a nechybí ani přední kamerka s taktéž 13MPx rozlišením, což je neobvyklé.

Pokud vás UMi Z zaujal, pak lze využít předprodejní ceny, která je nižší. Telefon vyjde na 6 900 Kč, což je za procesor s deseti jádry cena přiměřená. Akce se nachází v tomto odkaze.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Čapka

VIP 9. 1. 2017, 20:20
Android aplikace

na odkazu mi to na mobilu umi z neukázalo :(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim