reklama

Boot Animations – změňte si animaci při zapnutí telefonu

Boot Animations – změňte si animaci při zapnutí telefonu
2019-06-21T14:24:31+01:00
• 9. 1. 2017
1

Díky otevřenosti operačního systému Android si jej můžete různě upravovat a tvořit si tak prostředí, které vám bude nejvíce vyhovovat. Mnoho úprav již však není uživatelsky přívětivých a musí se zasahovat do souborů v systému a upravovat jejich práva. Při špatné úpravě to poznáte tak, že se vám mobil přinejhorším nezapne a skončí v tzv. bootloopu.

Jestliže se necítíte na takovéto úpravy, pak můžete využít různé aplikace, jež vám zaručí, že budou dané soubory upraveny správně. Jednou z takových je Boot Animations. Předem upozorňuji, že k systémovým úpravám je potřeba mít práva ROOT, pokud ho vaše zařízení nemá, pak nemáte žádnou šanci animaci změnit. Boot Animations vám při otevření ukáže přehlednou tabulku s ukázkami, jak by mohla načítací obrazovka vypadat.

Na aplikaci se mi líbí neustálé přidávání nových animací. To je možné díky podpoře stahování nových z internetu. Navíc je velmi zajímavou funkcí ta, která vám umožňuje vybrat například aktuální trendy, anebo ty nejoblíbenější. Při klepnutí na obrázek se zobrazí informace o animaci. V těch naleznete například důležité rozlišení, počet FPS při spuštění a další. Při změně se nemusíte obávat, že byste přišli o svou originální systémovou, protože aplikace podporuje zálohování.

Zvolení animace je velmi jednoduché, stačí si nějakou vybrat, klepnout na ni a potvrdit uložení. Boot Animations je ke stažení pro operační systém Android zdarma.

logo-app Boot Animations JRummy Apps Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim